PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Alogy | Hrudný držiak na kameru a telefón

Kód: 4122
9 hodnotení
€16,90 €14,08 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Hrudný pás je univerzálny produkt , ktorý vám umožní namontovať športovú kameru GoPro aj váš smartfón a nahrávať pri behu, chôdzi, bicyklovaní alebo iných aktivitách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Športový postroj Alogy Hrudný držiak na kameru a telefón

Vysoká kvalita 

Značka Alogy vychádza v ústrety všetkým ľuďom, ktorí športujú a vedú aktívny životný štýl. Hrudný pás je univerzálny produkt , ktorý vám umožní namontovať športovú kameru GoPro aj váš smartfón a nahrávať pri behu, chôdzi, bicyklovaní alebo iných aktivitách. 

Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov , kombinácia nylonu a ABS. 

Alogy Chest Holder bude hitom počas vašej aktivity. Vysokokvalitné materiály použité na výrobu náramku zaručujú bezpečnosť nášho zariadenia a poskytujú nám fenomenálny komfort pri používaní. 

Individuálna úprava 

Hrudný pás na telefón a športovú kameru je vyrobený z kvalitných materiálov, čo sa prejavuje jeho odolnosťou a komfortom používania. 

Veľká možnosť nastavenia nám umožní dokonale prispôsobiť pás nášmu trupu. Popruhy sú určené takmer pre každého dospelého. Malé rozmery a nízka hmotnosť znamenajú, že s prístrojom ani nebudete cítiť, že máte na sebe postroj. 

Fit 

Postroj má namontovanú sponu, ktorá nám umožní pripevniť športovú kameru, ako aj držiak na smartfón, ktorý je súčasťou súpravy, do ktorého sa zmestia zariadenia v rozmedzí 4-7". Držiak telefónu je výškovo nastaviteľný v rozsahu 6 cm až 10 cm a špeciálne zabudované uzamykanie zaisťuje, že váš smartfón bude v držiaku stabilne uchytený.

Špecifikácia:

  • Farba: Čierna
  • Veľkosť: Univerzálna
  • Kompatibilita: Všetky druhy akčných kamier a telefónov od 4" do 7"

Obsah balenia:

  • 1 x Popruh
  • 1 x Držiak na telefón
  • 1 x 1/4 Skrutka na upevnenie kamery
  • 1 x Adaptér na pripevnenie kamery

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: