PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Baseus | Magnetický držiak pre mobil MagPro - čierny

Kód: 4251
Neohodnotené
€12,50 €10,42 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

Radi varíte pomocou videoreceptov z internetu, ale nechcete si zašpiniť iPhone alebo neustále hľadať medzi ingredienciami na jedlá? Alebo si radi nacvičujete nový make-up pred zrkadlom v kúpeľni a chcete kútikom oka mrknúť na pokyny svojho telefónu, namiesto toho, aby ste ho neustále hľadali alebo sa obávali, že o chvíľu skĺzne z umývadla? Držiak Baseus MagPro je pre vás dokonalým riešením!

Detailné informácie

Podrobný popis

Baseus | Magnetický držiak pre mobil MagPro - čierny

Radi varíte pomocou videoreceptov z internetu, ale nechcete si zašpiniť iPhone alebo neustále hľadať medzi ingredienciami na jedlá? Alebo si radi nacvičujete nový make-up pred zrkadlom v kúpeľni a chcete kútikom oka mrknúť na pokyny svojho telefónu, namiesto toho, aby ste ho neustále hľadali alebo sa obávali, že o chvíľu skĺzne z umývadla? Držiak Baseus MagPro je pre vás dokonalým riešením! Silné magnety držia váš telefón pevne, takže si môžete byť istí, že je v bezpečí, a nastaviteľné funkcie vám umožňujú nastaviť rameno vášho zariadenia o 180 stupňov na dvoch miestach a otočiť držiak o 360 stupňov, aby čo najlepšie slúžil svojmu účelu! A čo viac, vďaka vysúvaciemu ramenu môžete svoje zariadenie priblížiť alebo oddialiť.

-Baseus/B10564101121-00/3

Nič vám nebráni vo výhľade
Vďaka magnetickej príťažlivosti nemá držiak žiadne nástavce, ktoré by blokovali obraz na vašom telefóne.

-Baseus/B10564101121-00/1

Kompatibilita
Držiak bude fantasticky fungovať s telefónmi Apple 12 alebo novšími, ktoré stačí na držiak nasadiť a hotovo! Na iné telefóny naopak budete potrebovať magnetické puzdro alebo nálepku na telefón.

-Baseus/B10564101121-00/4

Kompaktná veľkosť
Držiak sú dva malé disky široké asi 6 cm, ktoré majú v zloženom stave hrúbku asi 2 cm, vďaka čomu zariadenie zaberá veľmi málo miesta.

-Baseus/B10564101121-00/5

Montáž
Pre pripevnenie držiaka na stenu očistite miesto, kde sa bude lepiť, prilepte držiak a počkajte 24 hodín, kým naň zariadenie nasadíte. Držiak sa na stenu prichytí pomocou 3M pásky, ktorá po odstránení nezanecháva lepidlo. Držiak ľahko prilepíte na dlaždice, sklo, mramor alebo kov.

Obsah balenia:

  • 1 x Magnetický držiak pre mobil MagPro - čierny

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: