PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Blurams | Bezdrôtová vonkajšia IP kamera so solárnym panelom A11C

Kód: A11C-KIT
Neohodnotené
€74,50 €62,08 bez DPH
Doručenie 2-3 dni (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.3.2024
Možnosti doručenia

Postarajte sa o bezpečnosť vo svojej domácnosti. Bezdrôtová vonkajšia kamera Blurams A11C ponúka video s vysokým rozlíšením 2K a umožňuje farebné monitorovanie v noci. Podporuje obojsmerný zvuk, a keď zistí akýkoľvek pohyb, okamžite vám pošle príslušné upozornenie. Zariadenie je vodotesné a prachotesné podľa normy IP66 a priložený solárny panel mu poskytne spoľahlivý zdroj energie. Kamera je kompatibilná so službami Google Assistant, Amazon Alexa, Siri a IFTTT.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová vonkajšia IP kamera Blurams A11C so solárnym panelom

Postarajte sa o bezpečnosť vo svojej domácnosti. Bezdrôtová vonkajšia kamera Blurams A11C ponúka video s vysokým rozlíšením 2K a umožňuje farebné monitorovanie v noci. Podporuje obojsmerný zvuk, a keď zistí akýkoľvek pohyb, okamžite vám pošle príslušné upozornenie. Zariadenie je vodotesné a prachotesné podľa normy IP66 a priložený solárny panel mu poskytne spoľahlivý zdroj energie. Kamera je kompatibilná so službami Google Assistant, Amazon Alexa, Siri a IFTTT.

Bezdrôtová prevádzka

Rozlúčte sa so zbytočnými káblami. Kamera je vybavená odolnou batériou, takže funguje bezdrôtovo. Môžete ju teda namontovať kdekoľvek, či už doma alebo vonku. Navyše sa zariadenie pripája k vášmu telefónu prostredníctvom siete Wi-Fi. V balení nájdete aj malý solárny panel, ktorý vám umožní napájať kameru verejne dostupnou a bezplatnou slnečnou energiou. Rozhodnite sa pre ekologické riešenia a ušetrite peniaze!

Bezplatné využívanie cloudu

Nebojte sa, že prídete o svoje najdôležitejšie záznamy. Spolu s kamerou získate bezplatný prístup do cloudu, kde budú materiály uložené 24 hodín. V prípade potreby si ich teda môžete kedykoľvek pozrieť a zistiť, čo sa v poslednom čase dialo v okolí vašej domácnosti. So systémom Blurams máte všetko pod kontrolou!

Vysoká kvalita obrazu

Už žiadne záznamy v nízkej kvalite. Kamera A11C zaznamenáva obraz vo vysokom rozlíšení 2K - teraz môžete ľahko rozpoznať osoby, ktoré vidíte na záznamoch z kamerového systému! Zariadenie bude dokonale fungovať aj po zotmení. Vďaka 4 zabudovaným infračerveným LED diódam s vlnovou dĺžkou 850 nm vám kamera umožní farebný záznam aj v noci. Poskytuje tiež jasný obraz na väčšie vzdialenosti. Vašej pozornosti už nič neunikne!

O všetkom budete vedieť okamžite

Nenechajte si ujsť nič dôležité. Kamera A11C inteligentne rozpoznáva pohyb a zvuky. To znamená, že ak sa vo vašom dome alebo na záhrade objaví niekto, kto by tam nemal byť, budete o tom okamžite vedieť - zariadenie vám pošle upozornenie do telefónu. Pohodlnú správu kamery umožňuje špecializovaná aplikácia Blurams. Výrobok je tiež kompatibilný s aplikáciami Siri, Google Assistant a Amazon Alexa, takže ho môžete ovládať hlasovými príkazmi. Stačí pár slov a budete môcť vidieť zábery zo záhrady alebo garáže!

Funguje dobre za všetkých podmienok

Kamera Blurams A11C bude dokonale fungovať v interiéri aj exteriéri. Nezľakne sa ani nepriaznivých poveternostných podmienok - vyznačuje sa vodotesnosťou a prachotesnosťou IP66. Dážď, slnko, chlad ani teplo pre ňu nepredstavujú takmer žiadnu hrozbu. Zariadenie sa tiež veľmi ľahko inštaluje - stačí ho umiestniť na akýkoľvek rovný povrch alebo pripevniť na stenu.

Dvojcestný zvuk

Výrobok podporuje aj 2-cestný zvuk. Ak chcete túto funkciu používať, stačí si stiahnuť aplikáciu! Vďaka tomu môžete pohodlne odovzdať niektoré informácie kuriérovi, privítať hostí, varovať prípadného narušiteľa alebo kontaktovať blízkych, ktorí sú doma. Zistite, aké je to pohodlné!

Obsah balenia:

  • 1 x Kamera
  • 1 x Solárny panel
  • 1 x Kábel
  • 1 x Montážne príslušenstvo

Špecifikácia:

Brand Blurams
Name Blurams Wire-Free Camera 2K
Model A11C
Sensor 1/2.8" 2.95mm 3MP CMOS
Video resolution 2304x1296
Viewing angle Wide angle 132°
Video codecs H.264 / H.265
Wireless connectivity IEEE 802.14 b/g/n
IPsec protocols WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
Night vision 4 x 850nm IR LED, 5m
Motion detection Yes
Microphone / speaker 2-way audio
Image / sound enhancement 3D noise reduction, 4x digital zoom
Cloud storage Recording of the last 24 hours (option to purchase additional Standard or Premium plan)
Local data storage No
Power supply Rechargeable 5200mAh lithium battery
Operating temperature -10°C - 70°C
App Blurams (smartphone app, web app for computers)
Compatibility Google Assistant, IFTTT, Siri, Amazon Alexa
Waterproof IP66
Dimensions 90x60x56mm
Weight 218g

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery
Množstvo v kartóne: 12 ks
Varianta: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: