PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Action 2 Power Combo

Kód: 6941565922281
Neohodnotené
€299 €249,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Action 2 ponúka tie najlepšie parametre a je až na prasknutie naplnená intuitívnymi funkciami. So všetkou touto silou môžu používatelia jednoducho zachytiť úctihodné zábery tých najzaujímavejších ale aj úplne bežných situácií aj v bojových podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Action 2 Power Combo

Action 2 ponúka tie najlepšie parametre a je až na prasknutie naplnená intuitívnymi funkciami. So všetkou touto silou môžu používatelia jednoducho zachytiť úctihodné zábery tých najzaujímavejších ale aj úplne bežných situácií aj v bojových podmienkach.

Zobrazovanie, ktoré zapáli výraz 4K/120fps | 155° Superširokouhlé zorné pole

Nahrávajte ohromujúce hladké zábery s bohatými detailmi, ktoré vystupujú z radu. DJI Action 2 dosahuje na nikdy predtým nevidenú výšku vďaka jej schopnosti nahrávať 4K video v 120 snímkach za sekundu s jej superširokouhlým 155° zorným polom.

HorizonSteady

HorizonSteady udrží všetky Vaše zábery vodorovne vyrovnané, bez ohľadu na to, ako akčné sú. Od jazdenia na motokárach po jazdu na horskom bicykli, najnovšia zabudovaná stabilizácia od DJI rozpozná a opraví pohyby kamery v reálnom čase.

Všetky terény, všetky akcie

Pevne skonštruovaná hlavná jednotka Action 2 je odolná voči pádu, prachu a dokonca vodotesná až do hĺbky 10 metrov. Vďaka dotykovej obrazovke a šošovke, ktoré sú vyrobené z gorilla glass, je dosť odolná na všetky dobrodružstvá.

Nebojte sa použiť Vašu kreativitu

 • Timelapse (časozber)
  Ukážte svoje kreatívne schopnosti pomocou časozberu. Zachyťte divoký život vo veľkomeste alebo strašidelné búrkové mraky pomocou zrýchleného plynutia času.
 • 8x spomalené zábery
  Moment dopadu, zaujímavý trik vo vzduchu alebo napríklad tvrdé vlnobitie. To všetko vyzerá ešte viac dramaticky v spomalenom zábere. S Action 2 dokonca môžete spomalený záber vypnúť alebo zapnúť rovno pri nahrávaní.
 • Digitálne priblíženie
  Zmeňte záber zo širokého na priblížený bez povšimnutia, pokojne priamo pri nahrávaní, aby ste svojim záberom pridali väčšiu hĺbku.

Vytvorené pre akciu a mnoho ďalšieho

Magnetický dizajn Action 2 dovolí používateľom slobodne prepínať medzi rôznymi modulmi a príslušenstvom. Táto plynulosť z Action 2 robí tú ultimátnu multifunkčnú akčnú kameru.

Modul batérie

Popoženie Vás, keď to najviac potrebujete.
Hovoril tu niekto mocný pár? S modulom batérie zo svojej Action 2 dostanete ešte viac. Pri pripojení k modulu, DJI Action 2 dostane slot na microSD kartu a môže natáčať až 180 minút. Je dokonca hot-swappable, take môžete nahrávať bez prestávky.

Obsah balenia:

 • 1 x DJI Action 2 kamera
 • 1 x Magnetický prívesok
 • 1 x Nabíjací kábel
 • 1 x Magnetická redukcia
 • 1 x Modul Batérie

49_DJI Action 2 Power Combo in the box丨DJI Action 2 续航套装全家福

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: