PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Osmo Action 3 Adventure Combo

Kód: 3039
Neohodnotené
€469 –25 % €349 €290,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Posuňte akékoľvek dobrodružstvo za hranice s Osmo Action 3. Vyznačuje sa rýchloupínacou konštrukciou pre jednoduchú horizontálnu a vertikálnu montáž a plnofarebnými dotykovými obrazovkami na prednej a zadnej strane pre jednoduché ovládanie parametrov a prehrávania. Vďaka ďalším prelomom v oblasti odolnosti proti chladu, výdrži batérie a vodeodolnosti nebol nikdy lepší čas na akciu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Osmo Action 3 Adventure Combo

Posuňte akékoľvek dobrodružstvo za hranice s Osmo Action 3. Vyznačuje sa rýchloupínacou konštrukciou pre jednoduchú horizontálnu a vertikálnu montáž a plnofarebnými dotykovými obrazovkami na prednej a zadnej strane pre jednoduché ovládanie parametrov a prehrávania. Vďaka ďalším prelomom v oblasti odolnosti proti chladu, výdrži batérie a vodeodolnosti nebol nikdy lepší čas na akciu.

Zobrazovanie, ktoré zapáli výraz 4K/120fps | 155° Superširokouhlé zorné pole

Každý okamih sa môže stať vrcholom. Filmujte v rozlíšení až 4K/120 snímok za sekundu [4] a zachyťte zážitky s dynamickými, neuveriteľne plynulými detailmi. Príležitosti sú široko otvorené. Vďaka mimoriadne širokému záberu je každá scéna príťažlivejšia, pohlcujúca a zapamätateľná.

 1/1,7 palcový snímač, optimálna kvalita obrazu | Kalibrácia teploty farieb

Zažite verné farby. Snímač teploty farieb Action 3 inteligentne upravuje vyváženie bielej a AE pre vysoko presné farby, a to aj v prostredí so zložitým osvetlením, ako je potápanie alebo voľné potápanie hlboko pod hladinou. Pozrite sa na každý malý detail. HDR video vám umožní zachytiť jemné detaily svetiel a tieňov. Dokonca aj v prostredí s vysokým kontrastom zachytáva záznam v rozlíšení 4K tieto nuansy a jemné svetelné prechody. Stabilizačné režimy je možné zapnúť aj pri natáčaní v 4K HDR, aby sa účinne eliminovalo chvenie fotoaparátu.

Rýchloupínací dizajn | Pripevnenie, bezpečné a efektívne

Silná odolnosť proti nárazu pre spoľahlivé spojenie. Inovatívny rýchloupínací dizajn Action 3 zvyšuje odolnosť proti nárazu vďaka kombinácii silnej magnetickej sily a prídavnej polohovacej spony. Vďaka tomu je viac ako pripravený na scenáre s vysokou intenzitou. Možno ho tiež ľahko odpojiť a je dostatočne flexibilný, aby bolo možné rýchlo vymeniť umiestnenie a príslušenstvo. Choďte na výšku - Nasaďte si to, ako chcete. Horizontálne-vertikálny ochranný rám vám umožní prepínať veci a fotografovať vertikálne v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí ho odpojiť, otočiť a znova pripojiť.

Batérie

 • Odolné proti mrazu, dlhotrvajúce
 • Odolnosť voči mrazu: -20°C (-4°F)

Kto sa bojí nízkych teplôt? Nepretržitý záznam po dobu až 150 minút pri teplotách až -20 °C (-4 °F). [6] Action 3 nezvláda len chladné počasie. Darí sa jej v ňom. O 160 minút predĺžená životnosť batérie. Výdrž batérie vydrží rovnako dlho ako vy. Limity kapacity batérie boli s Action 3 posunuté ešte ďalej, aby bolo možné ju používať o 2,5+ hodiny viac. Zachyťte všetky dobrodružstvá na jedno nabitie. Kliknutím zobrazíte ďalšie údaje o výdrži batérie

Rýchle nabíjanie

Prestaňte čakať na silu. Action 3 je prvá akčná kamera, ktorá prirodzene podporuje technológiu rýchleho nabíjania. Za púhych 18 minút ju možno nabiť až na 80 %, čo vystačí približne na dve hodiny natáčania

Skutočne komplexný stabilizačný systém | RockSteady 3.0

Nová generácia inteligentného stabilizačného algoritmu poháňa najnovšiu verziu RockSteady EIS, ktorá dokáže účinne eliminovať chvenie kamery vo všetkých smeroch. Podporuje použitie pri nahrávaní rýchlosťou až 4K/120fps a poskytuje stabilný
a pohlcujúci pohľad z pohľadu prvej osoby.

HorizonSteady - Táto funkcia inteligentnej stabilizácie pomáha eliminovať chvenie fotoaparátu vo všetkých smeroch a dokonca aj horizontálne koriguje náklon v ľubovoľnom uhle. To znamená, že záznam môže zostať vodorovne rovný, a to aj napriek silným nárazom a otáčaniu o 360°. Navyše môžete aktivovať HorizonBalancing, ktorý koriguje horizontálny náklon v rozsahu ±45 ° a podporuje nahrávanie stabilných 4K/60fps videí.

Špecifikácia:

 • Vodotesnosť: 16m
 • Odolnosť voči mrazu: -20°C (-4°F)
 • Stabilizácia: Horizon Steady - RockSteady 3.0
 • 4K/120fps a 155° Superširokouhlé zorné pole.
 • Predĺžená životnosť batérie: 160 min
 • Hlasové ovládanie kamery: Áno

Sklo s vysokou pevnosťou

Odolné proti pádu a hydrofóbne. Predná obrazovka, zadná obrazovka a ochranný kryt objektívu sú vyrobené z vysoko pevného skla Gorilla Glass, ktoré je nielen odolné proti opotrebovaniu a poškriabaniu, ale aj odolné proti pádu z výšky 1,5 metra. [5] Tieto tri škvrny sú navyše vybavené hydrofóbnym povlakom, [9] ktorý rýchlo odpudzuje vodu bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu obrazu.

Duálne dotykové obrazovky

Tiež predný dotykový displej. Predná obrazovka je vhodná na vlogovanie a selfie a podporuje bežne používané funkcie dotykového ovládania. Už žiadne otáčanie fotoaparátu za účelom úpravy parametrov, prepínanie režimov alebo prehrávanie videa. Keď fotoaparát prepnete medzi horizontálnou a vertikálnou orientáciou, používateľské rozhranie sa tomu prispôsobí. Dotykové obrazovky sú tiež dostatočne citlivé, aby ich bolo možné ľahko ovládať mokrými rukami.

Hlasová interakcia | Hlasová výzva

Intuitívne ovládanie, aj keď nevidíte na obrazovky. Krátko stlačte tlačidlo Quick Switch a fotoaparát hlasovo prenesie aktuálny režim fotografovania. Aj keď je kamera nainštalovaná na prilbe alebo na inom zle viditeľnom mieste, môžete presne vybrať požadovaný režim a byť si istí, že nikdy nezmeškáte okamih, ktorý chcete zaznamenať. Do zoznamu režimov fotografovania môžete dokonca pridať až päť sád užívateľských parametrov.

Hlasová kontrola - Ovládajte kameru na diaľku iba svojim hlasom. Ideálne pre scenáre, kde sú vaše ruky zaneprázdnené, Action 3 rozpoznáva hlasové príkazy s vysokou mierou rozpoznávania, čo vám umožní zostať v zábere.

dji-osmo-action-3-adventure-combo-2-1

Obsah balenia:

 • 1 x Kamera DJI Osmo Action 3
 • 3 x Extreme batéria
 • 1 x Horizontal-Vertical ochranný rámik
 • 2 x Gumená ochrana šošovky
 • 1 x Quick-Release Adapter Mount
 • 1 x Flat Adhesive Base
 • 2 x Skrutka
 • 1 x Kábel Type-C to Type-C PD
 • 1 x Nabíjací hub na batérie
 • 1 x Predlžovacia tyč 1,5m
 • 2 x DJI Logo nálepky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: