PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Osmo Mobile 6

Kód: 6941565939005
5 hodnotení
€159 €132,50 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Osmo Mobile 6 je inteligentný stabilizátor smartfónu nabitý kreatívnymi funkciami. Je nielen kompaktný a ľahko skladacie, aby sa vám zmestil do dlane, ale tiež sa automaticky spustí, akonáhle sa rozloží, a okamžite môžete zaobstarať zábery.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osmo Mobile 6


Osmo Mobile 6 je inteligentný stabilizátor smartfónu nabitý kreatívnymi funkciami. Je nielen kompaktný a ľahko skladacie, aby sa vám zmestil do dlane, ale tiež sa automaticky spustí, akonáhle sa rozloží, a okamžite môžete zaobstarať zábery. Získajte dynamické uhly a dokonalé selfie pomocou vstavanej predlžovacej tyče. K dispozícii máte celý rad inteligentných funkcií
a sprievodcov. Aplikácia DJI Mimo uľahčuje efektívne fotografovanie, úpravy a zdieľanie, čo vám umožní zachytiť každý nezabudnuteľný okamih.

Kompaktný a prenosný

Noste svoj Osmo Mobile 6 na vzrušujúce dobrodružstvo. Vďaka kompaktnému a skladaciemu dizajnu sa ľahko zbalí as rýchloupínacou magnetickou svorkou na telefón môžete začať bez toho, aby ste sa museli obťažovať so zložením puzdra telefónu. Zaklapnite alebo vyberte – ste pripravení okamžite natáčať alebo prijímať hovory.

Rýchle spustenie

Osmo Mobile 6 sa automaticky zapne, akonáhle ho rozložíte. Zaklapnite spárovaný smartfón
a automaticky sa objaví aplikácia DJI Mimo, ktorá vám umožní začať natáčať, akonáhle sa objaví inšpirácia.

3osá stabilizácia

Vďaka 3-osovej stabilizácii zachyťte plynulé, bezstratové výtvory na cestách, ktoré zapôsobia
a ohromia. Osmo Mobile 6 integruje pokročilú stabilizačnú technológiu DJI, ktorá vám prináša silné, stabilné výsledky bez otrasov priamo vo vašej ruke.

Vyzerá dobre

Nová farba [Bridlicovo šedá] je elegantná, úhľadná a odolná voči škvrnám. Vďaka vylepšenému ergonomickému dizajnu a protišmykovej rukoväti vám Osmo Mobile 6 presne padne do ruky.

Hladký operátor

Pohodlne kontrolujte úroveň batérie a indikátor stavu systému a prepínajte medzi režimami gimbalu pomocou nového vstavaného stavového panelu. Stlačením tlačidla M môžete preskakovať medzi štyrmi režimami, aby ste splnili svoje potreby pri natáčaní alebo pridali kreatívny talent.

Follow

V režime Follow pohľad kamery sleduje pohyby gimbalu pri otáčaní a naklápaní a zostáva stabilný počas otáčania. Tento režim je vhodný pre fotografovanie hore, dole a diagonálne.

Zámok klopenia

Pohľad kamery sleduje iba pohyb gimbalu a zostáva stabilný počas klopenia a klonenia – ideálny pre vodorovné fotografovanie alebo pohyb okolo objektu.

FPV

V režime FPV všetky tri osi gimbálu sledujú pohyb hlavného tela. To je skvelé pre dynamické natáčanie statických objektov, ako sú pamiatky, budovy alebo sochy.

SpinShot

Stlačením joysticku doľava alebo doprava môžete ovládať otáčanie pohľadu kamery a vytvárať dynamické zábery. Ideálne na natáčanie tlakom, ťahom a pohybmi pod vysokým uhlom. 

Stačí prejsť na ovládanie

Bez námahy a plynule ovládajte zoom a ostrenie pomocou nového bočného kolieska Osmo Mobile 6. Otáčaním kolieska upravte ohniskovú vzdialenosť pre flexibilnú kompozíciu a hladko približujte a odďaľujte. A pre ešte lepšie filmové ovládanie jedným stlačením bočného kolieska prepnete na manuálne ostrenie. 

Časozber

Zakrivenie času a priestoru pomocou Časozberu, Motionlapse a Hyperlapse. S jednoduchými šablónami Motionlapse môžete spojiť krásne okamihy do pôsobivých klipov.

Dynamický zoom

Použite režimy Move In a Move Out na získanie rozťahovacích a komprimovaných vizuálnych efektov, aby ste s telefónom vytvorili senzačné dynamické pohyby.

Ovládanie gestami

Ovládanie gestami uľahčuje zhotovovanie selfie alebo skupinové fotografie. Vytvorenie obrázku alebo spustenie videa nebolo nikdy tak pohodlné.

Panoráma

Vyskúšajte tri panoramatické režimy: pre vašu kreatívnu víziu sú k dispozícii 3x3, 240 ° alebo CloneMe. Skúste a uvidíte.

Vstavaná predlžovacia tyč

Dostaňte všetky do obrazu. Vstavané rozšírenie znamená, že nikto nezostane zabudnutý. Zahrňte do akéhokoľvek záberu viac priateľov, domácich maznáčikov alebo nádherné scenérie. Zaobstarajte dynamická selfie z vyšších alebo nižších uhlov. Predĺžte tyč, aby ste rozšírili kreatívne možnosti.

Rýchle prepnutie na portrét

Plynulo prepínajte medzi režimom na šírku a na výšku jednoduchým dvojitým stlačením prepínacieho tlačidla.

Obsah balenia:

  • 1 x Osmo Mobile 6
  • 1 x Magnetický držiak mobilu
  • 1 x Grip Tripod
  • 1 x Obal pre Osmo Mobile 6
  • 1 x Nabíjací kábel

Osmo Mobile 6 inthebox丨Osmo Mobile 6 全家福 (2)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: