PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Osmo Mobile SE

Kód: 6941565939012
6 hodnotení
€109 €90,83 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Rozložte, zaklapnite a začnite používať. Ľahké skladacie telo Osmo Mobile SE a magnetický rýchloupínací dizajn uľahčujú prenášanie a zachytenie v okamihu. S novo pridaným stavovým panelom môžete prepínať režimy gimbalu stlačením tlačidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osmo Mobile SE 

Rozložte, zaklapnite a začnite používať. Ľahké skladacie telo Osmo Mobile SE a magnetický rýchloupínací dizajn uľahčujú prenášanie a zachytenie v okamihu. S novo pridaným stavovým panelom môžete prepínať režimy gimbalu stlačením tlačidla. Rad inteligentných funkcií pomáha dynamicky natáčať a zvýrazňovať momenty a dodáva kreativitu všetkému, čo chcete zachytiť.

 

Kompaktný a prenosný dizajn Pripravený na použitie

 

Vezmite si to so sebou

Osmo Mobile SE skladací dizajn sa ľahko skladuje a prenáša. Hoďte si ho do vrecka, aby ste, až príde inšpirácia, boli pripravení natáčať plynulé zábery priamo na mieste.

Film v okamihu

Či už ide o víťazný touchdown alebo prvé krôčiky dieťaťa, ste pripravení. Stačí upnúť svoj smartfón, nacvaknúť ho na gimbal a začať natáčať. Gimbal a magnetický držiak telefónu je možné oddeliť, čo vám umožní zaklapnúť alebo vybrať smartphone a zavolať a zdieľať vzrušujúce správy.

Vysoko presný bezkomutátorový motor

Osmo Mobile SE je vybavený malým bezkomutátorovým motorom s vysokým krútiacim momentom, ktorý umožňuje gimbalu reagovať na mierne posuny aj pri kompenzácii veľkých alebo ťažkých smartfónov. 1

3osá stabilizácia
S novou generáciou riadiacich algoritmov Osmo Mobile SE vykonáva kompenzáciu v reálnom čase na základe polohy gimbalu, čím znižuje chvenie kamery pre hladké zábery.

ActiveTrack 5.0

Závratná rotácia baletky ani rozviaty maznáčik sa nezastaví Active Track 5.0. S novo optimalizovaným algoritmom môže váš gimbal sledovať stabilne na dlhšie vzdialenosti a pritom zachovať stredový rám vášho objektu. ActiveTrack môže dokonca rýchlo obnoviť sledovanie, aj keď je objekt krátko zablokovaný a znovu vstúpi do záberu.

Časozber

Osmo Mobile SE podporuje Časozber, Motionlapse a Hyperlapse s vloženými jednoduchými Motionlapse šablónami pre zhustenie zvýraznených klipov do úžasných videí.

Horizontálne a Vertikálne

S funkciou Quick Roll je ľahké prepínať medzi horizontálnym natáčaním pre dlhšie videá a vertikálnym natáčaním pre kratší obsah. A s režimom Tripod získate fotografovanie z pevného uhla v oboch orientáciách. Či už sa púšťate do vlogovania po meste alebo vytvárate remeselné návody, budete mať možnosť natáčať flexibilne.

Intuitívna kontrola režimu

S novým vstavaným stavovým panelom môžete pohodlne kontrolovať stav batérie, indikátor stavu systému a režim gimbalu. Stlačením tlačidla M môžete ľahko prepínať medzi štyrmi režimami gimbalu, čím okamžite zvýšite svoju stopáž.

11

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: