PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Osmo Pocket 3

Kód: 4134
6 hodnotení
€539 €449,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Úplne nový fotoaparát Pocket 3 je vybavený výkonným 1palcovým snímačom CMOS, ktorý vám umožní zhotovovať snímky bohaté na detaily priamo na dlani. Vďaka 2palcovému otočnému dotykovému displeju a plnopixelovému rýchlemu ostreniu môžete prejsť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy a získať presnejší prehľad a kontrolu.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Osmo Pocket 3

Úplne nový fotoaparát Pocket 3 je vybavený výkonným 1palcovým snímačom CMOS, ktorý vám umožní zhotovovať snímky bohaté na detaily priamo na dlani. Vďaka 2palcovému otočnému dotykovému displeju a plnopixelovému rýchlemu ostreniu môžete prejsť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy a získať presnejší prehľad a kontrolu. Vďaka rozlíšeniu 4K/120 snímok za sekundu, trojosovej mechanickej stabilizácii a radu inteligentných funkcií je Pocket 3 pripravený na každý pohyblivý okamih.

To je 1-palcový snímač

Výkonný 1-palcový snímač CMOS fotoaparátu Pocket 3 zachytáva jasné detaily svetiel a tieňov. Jeho vynikajúci optický výkon umožňuje výrazný skok v kvalite obrazu a poskytuje spoľahlivý výkon pri slabom osvetlení.

Buď slow-mo-pro s 4K/120fps  

Natáčajte v rozlíšení 4K/120 snímok za sekundu, aby ste zachytili zážitky v dynamických, neuveriteľne plynulých detailoch a zväčšili každý dych vyrážajúci okamih v spomalenom zábere.

Oslnivé nočné zábery

Vďaka špecializovanej optimalizácii kvality obrazu oživujú nočné snímky čistotou a autentickými farbami.

Prirodzené vyžarovanie

Pocket 3 vyladí expozíciu pre rôzne odtiene pleti, aby sa dosiahol priamy výstup s čistou a žiarivou pleťou. Buďte pripravení ukradnúť si pozornosť, kedykoľvek budete v zábere.

Zachytenie prírody v celej jej kráse

10-bitové farebné režimy D-Log M a 10bitový HLG, ktoré sú nevyhnutné pre profesionálnu tvorbu, zaznamenávajú krajiny s vysokým dynamickým rozsahom a zobrazujú presné a jemné farby s jasnými a živými detailmi.

Vrecková veľkosť a Pripravený na dobrodružstvo

Kompaktná a flexibilná kamera Pocket 3 sa ľahko zmestí do dlane alebo do vrecka, aby ste boli pripravení na okamihy, ktoré stoja za zaznamenanie.

2-palcová otočná obrazovka, Roztočte dobré časy

Vďaka 2palcovému plnofarebnému dotykovému displeju OLED vám Pocket 3 ponúka živý obraz a jednoduché ovládanie priamo na dosah ruky. Otočením zahájite fotografovanie alebo jednoducho kliknutím získate prístup k úpravám parametrov a ďalším funkciám.

Zamerajte sa na to, čo vás baví

Plne pixelové rýchle ostrenie fotoaparátu Pocket 3 dokáže ľahko udržať ostré aj tie najrýchlejšie sa pohybujúce objekty. K dispozícii je aj nový režim Product Showcase, ktorý uprednostňuje popredie a dokáže rýchlo a plynule zaostriť na objekt, čo je ideálne pre živé vysielanie
a predvádzanie produktov.

Pripravený na stabilitu

Plynulé natáčanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka trojosovej mechanickej stabilizácii zostáva obraz kamery stabilný aj pri dynamických pohyboch kamery. Vyberte si z niekoľkých úrovní stabilizácie, od mimoriadne citlivej východiskovej úrovne až po ešte vyššie úrovne, ktoré si poradia s intenzívnejšími otrasmi. 

Buďte hviezdou

ActiveTrack 6.0 ponúka niekoľko režimov sledovania, zavádza funkciu automatického rozpoznávania tváre a dynamické snímanie a vy môžete vytvárať plynulé filmové zábery jednou rukou.

Zvuk, ktorý obklopuje

Pocket 3 využíva vstavanú sústavu troch mikrofónov, ktorá dokáže účinne redukovať hluk vetra
a zaznamenávať všesmerový stereo zvuk. Dokonca aj v hlučnom prostredí, ako sú koncerty, dokáže presne identifikovať zdroje zvuku a poskytnúť vám tak pohlcujúci zvuk. Podporuje aj audio protokol USB Audio, ktorý umožňuje rýchle pripojenie externých mikrofónov a monitorovacích slúchadiel.

Kompatibilný s mikrofónom DJI Mic 2, nahrávanie pre dve osoby

Vďaka vstavanému modulu Wi-Fi a Bluetooth sa Pocket 3 môže priamo pripojiť k dvom vysielačom DJI Mic 2, čo vám umožní mimoriadne čistý záznam pre vlogy, rozhovory, živé vysielanie a ďalšie.

Vždy zariate s Glamour Effects

Glamour Effects 2.0 ponúka viac personalizovaných možností krásy. Aktivujte ju na otočnom dotykovom displeji a stiahnite si materiály prostredníctvom aplikácie DJI Mimo pre automatické skrášlenie. Nájdite si svoj uhol pri každom zábere.

Rýchle nabíjanie, dlhá životnosť

Vreckový fotoaparát Pocket 3 je možné nabiť na 80 % iba za 16 minút, umožňuje až dve hodiny používania. Po plnom nabití dokáže zaznamenať až 116 minút záznamu v rozlíšení 4K/60 snímok za sekundu alebo až 166 minút záznamu v rozlíšení 1080p/24 snímok za sekundu, čo vám poskytne viac času na vytvorenie záberov, ktoré máte radi.

Bezproblémové skladovanie s automatickými zámkami osí

Po vypnutí zariadenia Pocket 3 sa gimbal automaticky uzamkne v úložnej polohe, takže je
v bezpečí a pripravený na ďalšie dobrodružstvo.

Kreatívne funkcie

Pocket 3 je nabitý kreatívnymi režimami a funkciami, vďaka ktorým bude vaša inšpirácia pracovať na plný výkon. Podporuje funkcie SpinShot, Motionlapse, Digitálny zoom, Panorama a mnoho ďalšieho, a to všetko len na pár kliknutí.

SpinShot

Plynulé pohyby kamery o 180 ° jednou rukou.

Motionlapse

Zachyťte nádherný a neskutočný tok času – od východu slnka až po mestskú dopravu.

Digitálny zoom

Až štvornásobný digitálny zoom vám umožní priblížiť sa k akémukoľvek záberu.

Panorama

Dodajte krajinám a scénam plný detail, ktorý si zaslúži.

Kreatívny spoločník pre každú príležitosť

Pocket 3 ponúka flexibilné funkcie, ktoré z nej robia všestranný a praktický nástroj, či už ju používate na živé vysielanie, alebo ako webovú kameru. Vstavaná funkcia časového kódu dokonca uľahčuje efektívnu postprodukciu pre profesionálnejšie scenáre úprav.

Živý prenos

Pocket 3 podporuje živé vysielanie vo vysokom rozlíšení.

Webová kamera

Používajte Pocket 3 pre online schôdzky, videochaty a ďalšie scenáre pre stabilné zobrazenie
a mimoriadne čistý zvuk.

Časový kód

Po natáčaní viacerých kamier použite túto funkciu na efektívnu synchronizáciu záznamu medzi rôznymi kamerami.

Obsah balenia:

  • 1 x DJI Osmo Pocket 3
  • 1 x Obal s DJI príveskom
  • 1 x USB-C Kábel
  • 1 x Rukoväť s 1/4 závitom

Osmo Pocket 3.3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: