PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI RS 3 Combo

Kód: 6941565930767
Neohodnotené
€719 €599,17 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Každý detail DJI RS 3 Combo poskytuje tvorcom aj nezávislým tímom flexibilný a efektívny zážitok z natáčania. Je ľahký a elegantný, s profesionálnou stabilizáciou a efektívnym ovládaním pre väčšiu tvorivú slobodu a nekonečné možnosti. DJI RS 3 je pripravený, kedykoľvek poviete.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI RS 3 Combo

Každý detail DJI RS 3 poskytuje tvorcom aj nezávislým tímom flexibilný a efektívny zážitok z natáčania. Je ľahký a elegantný, s profesionálnou stabilizáciou a efektívnym ovládaním pre väčšiu tvorivú slobodu a nekonečné možnosti. DJI RS 3 je pripravený, kedykoľvek poviete.

Rýchloupínacie doštičky

Vďaka dvojvrstvovým rýchloupínacím doštičkám je montáž kamery na RS 3 rýchla a pohodlná, bez nutnosti opätovne vyvažovať gimbal po výmene novej batérie alebo pamäťovej karty.

Novo pridaný gombík pre jemné doladenie osi náklonu umožňuje kameru posúvať dopredu alebo dozadu s milimetrovou presnosťou, aby bolo pri výmene objektívov ľahšie dosiahnuté presné vyváženie.

Automatické zámky ôs

RS 3 vám umožní okamžitú akciu. Ak je gimbal vypnutý, stlačte a podržte tlačidlo napájania a všetky tri osi sa odomknú a gimbal sa automaticky rozloží, čo vám umožní začať pracovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Stlačte tlačidlo napájania raz a osi sa automaticky uzamknú a prejdú do režimu spánku, čo výrazne zefektívni prepravu a cestovanie. Stlačte a podržte tlačidlo napájania a gimbal sa automaticky zloží a uzamkne.

Bezdrôtové ovládanie uzávierky

Vďaka implementácii Dual-Mode Bluetooth RS 3 podporuje bezdrôtové ovládanie uzávierky, čím šetrí čas a námahu pri každom použití. Po úvodnom spárovaní cez Bluetooth môžete natáčanie videí a zhotovovanie fotografií ovládať jednoduchým stlačením tlačidla nahrávania na stabilizátore. Predtým spárované kamery sa po prvom použití automaticky znovu pripoja, čím odpadá nutnosť používania kábla na ovládanie kamery.

Vynikajúci pomer hmotnosti a užitočného zaťaženia

RS 3 váži iba 1,3 kg (vrátane gimbalu, batériového gripu a rýchloupínacích doštičiek), možno ho teda ľahko držať v jednej ruke, pričom jeho nosnosť 3 kg je viac než dostatočná na udržanie bežných kamier, vrátane Sony A7S3 alebo Canon R5 s objektívom 24-70mm f/2,8.

Nad rámec plynulosti

Ak potrebujete ešte plynulejšie výsledky, zapnite režim SuperSmooth. RS 3 zvýši krútiaci moment motora, čím ďalej zlepší stabilizáciu, a umožní tak zhotovovať stabilné zábery aj v situáciách s vysokou rýchlosťou alebo pri použití šošoviek s ohniskovou vzdialenosťou ekvivalentnou 100 mm.

1,8" dotykový OLED displej

V porovnaní s čiernobielou obrazovkou RSC 2 je RS 3 vybavená 1,8-palcovým plnofarebným OLED dotykovým displejom s o 80 % väčším displejom. Podporuje aj väčšinu nastavení aplikácie Ronin a poskytuje intuitívne a presné ovládanie spolu s prepracovaným užívateľským rozhraním.

Rýchle prepínanie režimov

Jednoduchým posunutím nového prepínača režimu gimbalu môžete prepínať medzi režimami Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. Pri režime FPV je možné tiež zvoliť medzi 3D Roll 360, Portrait alebo Custom, čo vám umožní pripraviť vaše vybavenie a rýchlo začať natáčať.

Prispôsobiteľný predný otočný volič

Otočením predného voliča môžete ovládať zoom alebo ostrenie. Je možné ho tiež prispôsobiť tak, aby ovládal uzávierku, clonu, ISO, [2] alebo pohyby gimbalu kamery, takže sa mimoriadne hodí pre ovládanie jednou rukou.

Monitorovanie pomocou chytrého telefónu

RS 3 podporuje Ronin Image Transmitter (predtým známy ako Ronin RavenEye Image Transmitter) pre prenos HD živého vysielania v rozlíšení 1080p/30fps priamo do mobilného zariadenia. Maximálna prenosová vzdialenosť je 200 metrov a prenosová latencia medzi koncovými bodmi je iba 60 ms. Chytrý telefón je možné tiež pre bezdrôtové monitorovanie pripojiť pomocou držiaka telefónu k portu NATO RS 3.

Integrované monitorovanie a ovládanie

Expozíciu kamery môžete na diaľku upraviť priamo v aplikácii Ronin alebo ovládať gimbal pomocou virtuálneho joysticku. Vďaka tomu získate ucelený zážitok z monitorovania a ovládania.

Force Mobile

Vďaka vysielaču Ronin Image Transmitter je možné chytrý telefón použiť ako pohybový ovládač pre diaľkové ovládanie gimbalu RS 3 na dosiahnutie flexibilnejších a dynamickejších pohybov kamery.

Rýchloupínací dizajn

Nový batériový grip RS 3 sa vyznačuje kazetovým designom, ktorý uľahčuje výmenu batérií av porovnaní s RSC 2 je menší a lepšie sa skladuje. Možno ho dokonca nabíjať nezávisle na gimbale.

12hodinová výdrž a rýchle nabíjanie

Nový batériový grip poskytuje predĺženú výdrž až 12 hodín, dosť na zvládnutie nepretržitého celodenného natáčania. Podporuje 18W PD rýchle nabíjanie s dobou nabíjania iba 2,5 hodiny. Môže byť dokonca používaný počas nabíjania, pre takmer neobmedzené napájanie RS 3.

 

Obsah balenia: 

 • 1 x Gimbal
 • 1 x Rukoväť
 • 1 x Nabíjací kábel USB-C
 • 1 x Obal na stabilizátor
 • 1 x Tripod
 • 2 x USB-C kábel na prepojenie kamier
 • 1 x Focus Motor
 • 1 x Focus Gear Strip
 • 1 x Pripevňovacia tyč pre Focus Motor
 • 1 x Pripevňovací pásik pre objektív
 • 1 x Briefcase handle
 • 1 x Podpora pre upevnenie objektívu
 • 1 x Doštička na rýchle vybratie kamery
 • 3 x Organizátor káblov

DJI RS 3 Combo

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: