PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI RS 3 Mini

Kód: 6941565941916
Neohodnotené
€389 €324,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

DJI RS 3 Mini, vôbec prvá verzia Mini v rade RS, je malý, ľahký ručný stabilizátor s veľkou nosnosťou. Podporuje bežné kombinácie bezzrkadloviek a objektívov a zdedil vynikajúci stabilizačný výkon radu RS 3.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI RS 3 Mini

DJI RS 3 Mini, vôbec prvá verzia Mini v rade RS, je malý, ľahký ručný stabilizátor s veľkou nosnosťou. Podporuje bežné kombinácie bezzrkadloviek a objektívov a zdedil vynikajúci stabilizačný výkon radu RS 3. So stabilizátorom DJI RS 3 Mini rozviniete svoj fotografický potenciál a dosiahnete profesionálnu tvorbu bez námahy.

Ľahký a spoľahlivý

RS 3 Mini má inovovaný dizajn, ktorý zahŕňa menšiu konštrukciu, integrovanú batériu a možnosť snímania na výšku. Kompaktné a prenosné telo sa ľahko zmestí do tašky cez rameno, čo vám umožní cestovať naľahko. Pri používaní je RS 3 Mini približne o polovicu menší ako RS 3 Pro, takže je vhodnejší na dlhšie používanie. 

Veľmi ľahký, ľahko ovládateľný

RS 3 Mini váži v režime na výšku iba 795 g, čo je približne o 50 % menej ako RS 3 Pro ao 40 % menej ako RS 3. [1] Pri fotografovaní vo vodorovnej polohe váži iba 850 g (1,8 lbs). Vďaka sústredenému stredu vyváženia je navyše stabilnejší a ergonomickejšie pri fotografovaní v ruke. 

Výkonný bez námahy

RS 3 Mini má nosnosť až 2 kg, čo z neho robí najlepší prístroj vo svojej kategórii vzhľadom na jeho hmotnosť*, takže ľahko zvládne aj väčšie zostavy, ako je Sony A7S3 + objektív 24-70 mm F2,8 GM. Podporuje bežné full frame alebo APS-C bezzrkadlovky, čo umožňuje širokú škálu kombinácií fotoaparátov a objektívov. [2] Vďaka motorom s vysokým krútiacim momentom dokáže RS 3 Mini udržať stabilné snímanie pri zoomovaní na maximálnu ohniskovú vzdialenosť pri väčšine objektívov bez nutnosti opätovného vyváženia.

Profesionálna stabilizácia

Vďaka rovnakému vynikajúcemu stabilizačnému algoritmu RS 3. generácie ako RS 3 Pro dokáže RS 3 Mini dosiahnuť stabilizáciu obrazu na profesionálnej úrovni. Či už bežíte, robíte záber z nízkeho uhla alebo fotografujete v režime svietidla, vaše snímky zostanú stabilné.

Rozmanité pohyby kamerou

Jedinečné rozmery a funkcie RS 3 Mini poskytujú dostatok príležitostí na dosiahnutie rozmanitých pohybov kamery. Zároveň znižuje nutnosť opakovaného snímania kvôli chveniu fotoaparátu, čo vám umožní zachytiť každý okamih a tvoriť s väčšou istotou.

Flexibilné a komplexné

Vylepšená dvojvrstvová rýchloupínacia doštička je vybavená hornou doštičkou so zakriveným vodítkom pre umiestnenie, ktoré zabraňuje otáčaniu a uvoľneniu fotoaparátu. Vďaka výrazným montážnym a zaisťovacím značkám sa ďalej zvyšuje efektivita pri spustení a skladovaní. Rovnako sa riadi štandardom ARCA, čo umožňuje ľahké striedanie statívov.

Natívne vertikálne snímanie

Rad RS dosiahol pri modeli RS 3 Mini prielom v natívnom vertikálnom snímaní. Okamžite prepnite na režim vertikálneho snímania bez ďalšieho príslušenstva. Stačí nasadiť štandardnú rýchloupínaciu doštičku na vertikálne rameno gimbálu a natáčať obsah optimalizovaný pre platformy sociálnych médií. V porovnaní s režimami na výšku u iných gimbalov je uhol natočenia gimbalu RS 3 Mini v režime Native Vertical výrazne rozšírený. Ponúka dokonca rovnaký zážitok
z ovládania ako horizontálny režim. Ľahko sa s ním tiež natáča vo Zvislom režime, Podvese, Svietidlo a ďalších prevádzkových režimoch.

Rozširujúci port NATO

RS 3 Mini je vybavený portom NATO pre možnosť inštalácie príslušenstva, ako sú rukoväte Briefcase Handle, externé plniace svetlá a monitory, čo umožňuje viac konfigurácií a väčšiu flexibilitu. 

Intuitívne ovládanie

RS 3 Mini je vybavený rovnakým ovládaním uzávierky cez Bluetooth, ktoré sa prvýkrát objavilo u RS 3 Pro. Táto funkcia podporuje bežné modely bezzrkadloviek a umožňuje RS 3 Mini po prvom spárovaní automaticky obnoviť spojenie s fotoaparátom. Po spárovaní cez Bluetooth môžete priamo ovládať funkcie nahrávania videa a zhotovovanie fotografií z kamery prostredníctvom tlačidla nahrávania na gimbale. Pri použití fotoaparátu Sony s podporovaným digitálnym objektívom môžete priamo ovládať optický alebo digitálny zoom objektívu pomocou predného ovládača, čím odpadá nutnosť používania ovládacieho kábla fotoaparátu. 

Tlačidlo prepínania režimu gimbalu

Stlačením tlačidla M prepínate medzi režimami PF (sledovanie otáčania), PTF (sledovanie otáčania a náklonu) a FPV. Fotografi si tiež môžu na dotykovom displeji prispôsobiť rýchlosť sledovania a ďalšie parametre RS 3 Mini, čo uľahčuje plynulejšie a intuitívnejšie fotografovanie.

1,4" farebný dotykový displej

RS 3 Mini je vybavený 1,4-palcovým farebným dotykovým displejom s novým užívateľským rozhraním. Väčšinu funkcií môžete upravovať bez aplikácie ak bežným nastaveniam máte rýchly a intuitívny prístup.

Zaostrovanie pomocou predného voliča

Rovnako ako ostatné kamery radu DJI RS má aj RS 3 Mini ergonomický predný volič, ktorým je možné otáčať pre nastavenie zaostrenia, ISO, clony, uzávierky
a ďalších parametrov. Pomocou predného voliča môžete ovládať pohyb troch osí gimbalu, aby ste mohli efektívnejšie pracovať samostatne.

Natáčajte po dobu 10 hodín

Integrovaná batériová rukoväť vydrží v prevádzke až 10 hodín, čo je dostatok energie na zabezpečenie celodenného natáčania. Aby ste sa mohli rýchlo vrátiť k natáčaniu, RS 3 Mini dobijete len za 2,5 hodiny. Môžete ho používať aj počas nabíjania.  

Nechajte sa inšpirovať

Aplikácia Ronin je plná inteligentných funkcií, ktoré povzbudzujú vašu inšpiráciu.

Timelapse

Pridajte časozberné video do akéhokoľvek videa a vytvorte pútavý úvod alebo dych vyrážajúci prechod.

Sledujte

Nastavte gimbal tak, aby sa pohyboval až po 10 prednastavených bodoch, a robte dynamické videá akejkoľvek scény alebo prostredia.

Panoráma

Pomocou panoramatickej fotografie môžete zachytiť väčšiu časť krajiny a odfotiť tak väčšiu celok.

Obsah balenia: 

  • 1 x DJI RS 3 Mini
  • 1 x Nabíjací kábel
  • 1 x Prepájaci kábel
  • 1 x Doštička pre rýchle vyberanie kamery

DJI RS 3 Mini - 2

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: