PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Držiak na mobil | Baseus Big Energy Car Mgasafe 15W

Kód: 4071
1 hodnotenie
€29,90 €24,92 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Magnetický držiak do auta Baseus Big Energy je moderný držiak do auta určený na montáž na vetraciu mriežku alebo na palubnú dosku. Riešenia, ktoré sú v ňom použité, z neho robia takmer neoddeliteľnú súčasť každej cesty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Baseus Big Energy Car držiak s indukčným nabíjaním 15W

Magnetický držiak do auta Baseus Big Energy je moderný držiak do auta určený na montáž na vetraciu mriežku alebo na palubnú dosku. Riešenia, ktoré sú v ňom použité, z neho robia takmer neoddeliteľnú súčasť každej cesty. Rukoväť má 360° nastavenie, takže ju môžeme nastaviť do akejkoľvek polohy. Rukoväť sa vyznačuje až 16 správne rozmiestnenými a veľmi silnými magnetmi , ktoré držia naše zariadenie.

Magnetický držiak je dokonalým doplnkom pre telefóny s magnetickým krytom, napríklad Apple iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Držiak je navyše možné použiť aj s inými zariadeniami pomocou magnetických puzdier alebo prídavných doštičiek, ktoré budú zariadenie držať na magnete.

Kvalitná rukoväť Baseus je perfektným cestovným doplnkom. Držiak je možné namontovať na ventilačnú mriežku alebo na palubnú dosku . Navyše ho ľahko pripevníme na akýkoľvek rovný povrch, napríklad na stôl, čo uľahčí prezeranie multimediálnych alebo textových dokumentov.

Výrobca vybavil držiak silnými magnetmi, ktoré budú stabilne držať smartfón aj navigáciu na svojom mieste, takže si môžeme byť istí, že je naše zariadenie v bezpečí. Stojí za to dodať, že rukoväť je veľmi kompaktná, takže ju ľahko schováte do akéhokoľvek úložného priestoru.

Vďaka zosilnenej medenej cievke je rýchlosť nabíjania o 50 % rýchlejšia ako pri bežných bezdrôtových nabíjačkách. Nabíjačka má kvalitný integrovaný obvod a kondenzátor , ktorý inteligentne sleduje napätie a teplotu, vyberá optimálny výkon, čo prispieva ku komplexnej ochrane proti prepätiu, prehriatiu a skratu. Modul cievky a hlavný riadiaci obvod IC sú oddelené, aby izolovali zdroj tepla a zlepšili výkon tejto ľahkej a stabilnej nabíjačky. Telefón môžeme odložiť a bez ohľadu na polohu sa automaticky spustí proces obnovy energie bez zbytočných káblov.

Magnetický držiak Baseus je kompatibilný s väčšinou mobilných zariadení dostupných na trhu. Zariadenie je umiestnené v silnom magnetovom držiaku. Držiak je ideálny pre spoluprácu so zariadeniami s magnetickým krytom, napríklad Apple iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max.

Okrem toho stojí za zmienku, že magnetické vlastnosti držiaka neovplyvňujú prevádzku mobilnej siete, signálu GPS ani internetového pripojenia.

Špecifikácia:

  • Farba: Čierna
  • Kompatibilita: iPhone s Magsafe funkciou

Obsah balenia:

  • 1 x Baseus Magsafe držiak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: