Objednávka nad 49€ doprava ZDARMA

FIXED Tab Passenger 2 | Držiak pre tablet

Kód: MP1359
Neohodnotené
Značka: FIXED
€24,50 €20,42 bez DPH
Skladom (1 ks)

Držiak tabletu FIXED Tab Passenger 2 je určený na umiestnenie do opierky hlavy predného sedadla automobilu, vďaka čomu sa skvele hodí pri cestovaní s deťmi na zadných sedadlách. Univerzálny posuvný systém sa dokonale prispôsobí každému automobilu a spoľahlivo drží aj pri silných otrasoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Držiak tabletu FIXED Tab Passenger 2 je určený na umiestnenie do opierky hlavy predného sedadla automobilu, vďaka čomu sa skvele hodí pri cestovaní s deťmi na zadných sedadlách. Univerzálny posuvný systém sa dokonale prispôsobí každému automobilu a spoľahlivo drží aj pri silných otrasoch. Vďaka ochrannému vystuženiu dokážu kliešte držiaka bez problému prichytiť tablety s uhlopriečkou 7 – 13". Držiak ponúka nastaviteľné rameno s fixačnými závitmi a otočný kĺb na pohodlné nastavenie do ideálnej polohy. S držiakom tabletu FIXED Tab Passenger 2 bude vaša cesta vždy pohodlná a deťom ubehne výrazne rýchlejšie.

Špecifikácia:

  • Farba: Čierna
  • Hmotnosť: 220 g
  • Otočná hlava: 360°
  • Tablety s veľkosťou: 7 – 13"

Držiak na tablet FIXED Tab Passenger 2 vás poteší jednoduchou inštaláciou. Stačí ho pohodlne umiestniť medzi tyčky podpierky hlavy a môžete okamžite umiestniť tablet. Rozpínací mechanizmus možno použiť pre všetky typy hlavových opierok. Pri používaní držiaka tabletu FIXED Tab Passenger 2 oceníte veľmi kvalitné materiály. Držiak je vyrobený z kombinácie tvrdeného plastu a hliníkovej zliatiny, doplnenej o pogumované ochranné prvky. Otočná hlava zaistí pohodlné umiestnenie do požadovanej polohy a bočné otvory sú určené na pripojenie nabíjacieho kábla.

Obsah balenia:

  • 1 x Držiak pre tablet 

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky