Objednávka nad 49€ doprava ZDARMA

Floveme magnetický držiak do auta na mriežku

Kód: 3321
Novinka
Neohodnotené
€11,90 €9,92 bez DPH
Skladom (2 ks)

Určený na inštaláciu do ventilačnej mriežky nášho vozidla. Je vyrobený z odolného polykarbonátu v kombinácii s hliníkom a mäkkými silikónovými krytmi, ktoré chránia vetracie otvory a naše zariadenie pred poškriabaním a poškodením. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický držiak Floveme do auta na mriežku

Určený na inštaláciu do ventilačnej mriežky nášho vozidla. Je vyrobený z odolného polykarbonátu v kombinácii s hliníkom a mäkkými silikónovými krytmi, ktoré chránia vetracie otvory a naše zariadenie pred poškriabaním a poškodením. Držiak mriežky Floveme je mimoriadne kompaktný, jeho výška je len 7,5 cm a šírka 3,6 cm. Dokonale tvarovaný poskytuje dokonalý vzhľad v našom interiéri, bez toho, aby zaberal miesto a poskytoval perfektné upevnenie pre smartfón. Je venovaný väčšine smartfónov dostupných na trhu  

Magnetický držiak je vybavený 5 malými, silnými neodýmovými magnetmi, ktoré v spolupráci s magnetickou platňou, ktorá je súčasťou sady (2 ks), perfektne udržia zariadenie pri každej ceste, bez rizika odlepenia. Platničku sa odporúča namontovať na ochranné puzdro, nie priamo na zadnú stranu smartfónu.

Špecifikácia:

  • Miesto upevnenia: Mriežka na klímu v aute
  • Farba: Čierna

Obsah balenia:

  • 1 x Magnetický držiak
  • 2 x Magnetická platňa

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky