PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Floveme magnetický držiak do auta na mriežku

Kód: 3321
1 hodnotenie
€11,90 €9,92 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Určený na inštaláciu do ventilačnej mriežky nášho vozidla. Je vyrobený z odolného polykarbonátu v kombinácii s hliníkom a mäkkými silikónovými krytmi, ktoré chránia vetracie otvory a naše zariadenie pred poškriabaním a poškodením. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický držiak Floveme do auta na mriežku

Určený na inštaláciu do ventilačnej mriežky nášho vozidla. Je vyrobený z odolného polykarbonátu v kombinácii s hliníkom a mäkkými silikónovými krytmi, ktoré chránia vetracie otvory a naše zariadenie pred poškriabaním a poškodením. Držiak mriežky Floveme je mimoriadne kompaktný, jeho výška je len 7,5 cm a šírka 3,6 cm. Dokonale tvarovaný poskytuje dokonalý vzhľad v našom interiéri, bez toho, aby zaberal miesto a poskytoval perfektné upevnenie pre smartfón. Je venovaný väčšine smartfónov dostupných na trhu  

Magnetický držiak je vybavený 5 malými, silnými neodýmovými magnetmi, ktoré v spolupráci s magnetickou platňou, ktorá je súčasťou sady (2 ks), perfektne udržia zariadenie pri každej ceste, bez rizika odlepenia. Platničku sa odporúča namontovať na ochranné puzdro, nie priamo na zadnú stranu smartfónu.

Špecifikácia:

  • Miesto upevnenia: Mriežka na klímu v aute
  • Farba: Čierna

Obsah balenia:

  • 1 x Magnetický držiak
  • 2 x Magnetická platňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: