PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

GoPole DOME H7/H6/H5

Kód: MP1111
Neohodnotené
€64,99 €54,16 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Vytvorte krásne podvodné videa a fotografie, pomocou GoPole DOME HERO7, HERO6 alebo HERO5 kamerou. S DOME Portom je možné robiť snímky a videá nad i pod vodou súčasne, fotky ktoré sa nazývajú pol na pol 50/50. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorte krásne podvodné videa a fotografie, pomocou GoPole DOME HERO7, HERO6 alebo HERO5 kamerou. S DOME Portom je možné robiť snímky a videá nad i pod vodou súčasne, fotky ktoré sa nazývajú pol na pol 50/50. GoPole DOME H7/H6/H5 poskytuje vynikajúci optický výkon. Vyrobené z vysoko kvalitného akrylu. Balenie obsahuje Vodotesné púzdro pre kamery GoPro HERO7, HERO6, HERO5 a HERO kamery s ktorou môžete ísť do hĺbky 40 m.

Naše skúsenosti:

Všetky produkty, ktoré predávame sa snažíme odskúšať a nejakú chvílu používať. Vyskúšali sme asi všetky DOME porty, ktoré existujú na trhu. Bohužiaľ zaznamenali sme jedinú chybu a to že pri dlhšom používaní sa sklo DOME portu mierne zarosí. Nastáva to hlavne vtedy keď sa do vnútra Domeportu dostane voda. Neodporúčame kupovať lacné a neoverené DOME porty, pri nich sa nám voda dostávala do Domeportu oveľa viac a veľmi sa nám sklo rosilo! Pri použití je dôležité kameru presne vložiť do Domeportu aby voda nemala kadia vtekať. Dôležitá je aj kvalita silikonu medzi kamerou a sklom. Zábery sú naozaj fajn aj keď platí, že sa stým trochu treba naučiť pracovať. Takže, Vám prajeme pekné zábery! :-)  

Špecifikácia:

  • Farba: Čierna
  • Materiál: Akryl, plast, nehrzavejúci materiál.
  • Kompatibilita: GoPro HERO7, HERO6, HERO5, HERO kamera

Obsah balenia:

  • 1 x GoPole DOME H7/H6/H5
  • 1 x Vodotesné púzdro s vodotesnosťou do 40m.
  • 1 x GoPro skrutka
  • 1 x Cestovné vrecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: