Objednávka nad 49€ doprava ZDARMA

GoPole TREKCASE

Kód: MP1109
Neohodnotené
Značka: GoPole
€17,99 €14,99 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Hľadáte púzdro kde budete mať kamery a prílušenstvo pokope? GoPole TREKCASE Vám túto možnosť ponúka. Stačí ak toto púzdro rozviniete a vidíte všetko bez toho aby ste museli hľadať veci.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte púzdro kde budete mať kamery a prílušenstvo pokope? GoPole TREKCASE Vám túto možnosť ponúka. Stačí ak toto púzdro rozviniete a vidíte všetko bez toho aby ste museli hľadať veci. Dokonalá veľkosť Vám zapezpečí aby ste púzdro GoPole TREKCASE mohli kludne nosiť vo svojom batohu. 

Naše skúsenosti:

Všetky produkty, ktoré predávame sa snažíme odskúšať a nejakú chvílu používať. Púzdro GoPole TREKCASE používame skoro stále, hľavne ak sa chystáme niečo natáčať s našími GoPro kamerami. V púzdre máme hľavne miniatúrne vecičky ako skrutky rôzne adaptéry, filtre a všetko drobné príslušenstvo, ktoré si len viete predstaviť. Áno, toto púzdro je určené hlavne pre malé veci na to aby ste ich nemali porozhadzované v jednej priehradke tak ako sme ich mávali my :-) Teraz už máme vo všetkom prehľad, púzdro môžeme len a len odporúčať!

Špecifikácia:

  • Farba: šedá
  • Veľkosť: 25cm x 7,5cm x 12,5cm
  • Materiál: Polyester, zips odolný voči vode

Obsah balenia:

  • 1 x GoPole TREKCASE

 


 

Sme autorizovaný predajca značky GoPole® ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na Nás obrátiť sme k Vám k dispozícii 24/7 :)

Tel.kontakt:  +421 903 461 770 

Mail kontakt:  info@monopod.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky