PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Insta360 GO 2 | 32GB

Kód: 2572
Neohodnotené
€299 €249,17 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Miniatúrna akčná outdoorová kamera Insta360 GO 2 - 64GB, vodotesná do 4 m, uhol záberu 120 °, rozlíšenie 1440p pri 50 fps, kodek H.264, multifunkčné dobíjacie púzdro, mono záznam zvuku, automatické strihanie a úpravy strihanie videa s FlashCut 2.0, stabilizácia FlowState, diaľkové ovládanie, magnetický príchyt. 150 minút natáčania v dobíjacom púzdre. Hmotnosť 27 g, 53 x 24 x 21 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miniatúrna akčná outdoorová kamera Insta360 GO 2 - 64GB, vodotesná do 4 m, uhol záberu 120 °, rozlíšenie 1440p pri 50 fps, kodek H.264, multifunkčné dobíjacie púzdro, mono záznam zvuku, automatické strihanie a úpravy strihanie videa s FlashCut 2.0, stabilizácia FlowState, diaľkové ovládanie, magnetický príchyt. 150 minút natáčania v dobíjacom púzdre. Hmotnosť 27 g, 53 x 24 x 21 mm.

Obliecť, prirobiť, nacvaknúť.

Insta360 GO 2 je Spider-Man akčných kamier, prichytí sa ku všetkému. Vďaka miniatúrnym rozmerom a vychytanému príslušenstvu sa GO 2 dostane tam, kam iné akčné kamery jednoducho nemôžu, či už to je na oblečení, na obojok psa alebo na dno hrnčeka.
Zabudovaný silný magnet spoločne s magnetickým náhrdelníkom umožňuje GO 2 pripevniť priamo na tričko. S klipsňou prirobíte GO 2 k čiapke alebo čelenke a môžete tak ľahko natáčať POV zábery. Akonáhle máte GO 2 pripevnenú, na natáčanie stačí jednoducho stlačiť tlačidlo na kamere.

Mocný čip.

Aj keď je GO 2 naozaj miniatúrne, nešetrí výkonom. GO 2 je vybavená rovnako výkonným hardvérom ako iné akčné kamery, váži ale 6x menej.
Obrazový čip má 1/2.3 palca, to je štandard všetkých veľkých akčných kamier, a umožňuje tak GO 2 zachytiť ostré a detailné širokouhlé zábery. Video s rozlíšením 1440p vynikne na vašich sociálnych sieťach.

Vždy stabilný.

Nezáleží na tom, kam GO 2 pripevníte, stabilizácia FlowState a algoritmy na vyrovnanie horizontu si poradí so všetkými otrasmi, hrbolmi a zákrutami.
Teraz keď máte voľné ruky a FlowState sa stará o stabilizáciu, môžete behať, skákať alebo jazdiť bez akýchkoľvek servítok. Vďaka FlowState môžete vyraziť s kamerou veľkou ako palec pri ruke a domov sa vrátiť so zábermi, ktoré vyzerajú ako keby boli natočené kamerou na gimbale.

Nabíjaj za chodu.

Nabíjacie puzdro pre GO 2 je parťák vášho parťáka. GO 2 jednoducho nacvaknite do puzdra a do pol hodiny je nabité. S nabitým puzdrom dokáže GO 2 natáčať až 150 minút, kým ho bude potrebné znova dobiť. Vydrží tak natáčať dvakrát tak dlho, ako väčšina akčných kamier, len v oveľa menšom balení.
Puzdro GO 2 nie je iba nabíjačka, ale funguje ako diaľkové ovládanie, statív a rukoväť na natáčanie selfie. Dokonca má aj 1/4” statívový závit na pripevnenie k selfie tyči.

Vďaka Bluetooth spojeniu puzdra môžete kameru GO 2 diaľkovo ovládať až na 10 metrov. Jednoducho kameru pripevnite kamkoľvek potrebujete a použite puzdro na spustenie natáčania na diaľku.

Pripravené na dobrodružstvo.

Chystáte sa na rybník, do bazéna alebo len na opaľovať pri vode? S GO 2 sa môžete potápať až do 4 metrov vďaka krytiu IPX8.
Krytka objektívu z tvrdeného skla je odolná voči poškriabaniu a chráni GO 2 pred umazaním. A keď dostane poriadne zabrať, stačí ju len odskrutkovať a vymeniť. Namiesto čírej krytky môžete použiť aj ND filtre a natáčať s perfektným vyvážením farieb aj počas tých najslnečnejších dní.

Aplikácia, ktorá zvládne všetko.
Aplikácia pre kameru GO 2 vám umožní sledovať záber kamery v reálnom čase na telefóne cez WiFi a upravovať nastavenia počas chodu. Akonáhle máte dotočené, môžete svoje zábery zostrihať a doladiť v plne vybavenom editore videí.

A keď sa budete ponáhľať, nemusíte ani sťahovať zábery do telefónu pred tým, než ich začnete upravovať – jednoducho svoje zábery editujte cez WiFi. Bez káblov.

Nechajte to na umelej inteligencii.

Nechcete sa zdržiavať s ručným strihaním? Nechajte to na umelej inteligencii funkcie FlashCut 2.0. FlashCut 2.0. automaticky zostrihá a upraví vaše klipy ako príbeh, vypichne najlepšie momenty a zostrihá ich do rytmu zvolenej hudby.
Zvoľte si šablónu podľa tém ako sú športy, cestovanie alebo maznáčikovia, alebo len vyberte svoje obľúbené klipy a zvyšok nechajte na FlashCut. Či už si vyberiete jedno alebo druhé, dostanete parádne video, ktoré môžete ihneď zdieľať.

Tenká kamera. Široký záber.

Objektív kamery GO 2 sa možno javí ako malý, ale s jeho ultra širokým uhlom záberu sa nemusíte báť, že by vo vašom videu niečo chýbalo.
Vyberte si zo štyroch uhlov záberu pre tú správnu kompozíciu. Natáčate rozľahlú krajinu? Skúste 120 ° ultra široký uhol záberu. Chystáte sa na traily na bicykli? Skúste 110 ° akčný uhol záberu, perfektný pre videá z pohľadu prvej osoby.

Zrýchliť? Alebo spomaliť?

Natlačte akciu do dynamického hyperlapse videa alebo zdôraznite kľúčové momenty v super slow-mo. S GO 2 stačí len stlačiť tlačidlo. Natáčajte až 6x zrýchlené časozbery v pohybe alebo video spomaľte až 4x keď natáčate v 120 snímkach za sekundu.
GO 2 môžete tiež behom niekoľkých sekúnd nastaviť pre statický časozber. Kameru nacvaknite do nabíjacieho puzdra, rozložte statívové nohy a natáčajte pod ľubovoľným uhlom. Natáčate v noci? Použite režim Nightlapse a interval a doba expozície budú presne tak ako je potrebné.

Obsah balenia:

  • 1 x kamera Insta360 GO 2 - 64GB
  • 1 x multifunkčné dobíjacie púzdro
  • 1 x magnetický prívesok
  • 1 x klipsňa
  • 1 x stojan s kĺbom
  • 1 x krytka objektívu
  • 1 x návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: