PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Insta360 GO 3 | 64GB

Kód: 3126
Neohodnotené
€459 €382,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Insta360 GO3 je najmenšou akčnou kamerou, váži iba 35 gramov. Vysoký výkon v malom robustnom tele poskytuje veľkú kreatívnu slobodu. Magnetický dizajn a sada príslušenstva poskytujú nevšedné video scény z jedinečných perspektív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Insta360 GO 3 | 64GB

Malá a výkonná

35 gramov čistého potenciálu
Insta360 GO3 je najmenšou akčnou kamerou, váži iba 35 gramov. Vysoký výkon v malom robustnom tele poskytuje veľkú kreatívnu slobodu. Magnetický dizajn a sada príslušenstva poskytujú nevšedné video scény z jedinečných perspektív.

Drží všade

Jediným limitom je vaša fantázia
S kamerou GO 3 získate skutočnú voľnosť pri natáčaní nielen športových, ale aj rodinných záberov. Sada magnetického príslušenstva otvára vhľad do osobných situácií. V balení nájdete magnetický prívesok, klipsňu a otočný držiak. Magnetický prívesok, ktorý je možné nosiť okolo krku pod oblečením. Klips je určený na akékoľvek uchytenie na pokrývky hlavy. Novo designovaný otočný stojan je možné použiť na uchytenie samotnej kamerky, ale aj celej základne. Vďaka magnetu a mravčím rozmerom máte nespočetné množstvo možností a spôsobov uchytenia.

Action Pod

Morfujeme!
Vložením GO3 do základne zvanej Action Pod ju premeníte na akčnú kameru „klasických rozmerov“. Kamera GO 3 sama o sebe poskytuje až o 50% väčšiu dĺžku nahrávania oproti svojmu predchodcovi. Vložením do Action Podu sa dĺžka nahrávania predĺži na 170 min. Výklopný dotykový displej Action Podu prináša ten najväčší bonus v prístupe ovládania a nastavenia. S GO3 potom máte kontrolu v robení selfieček, natáčaním vlogov.

Diaľkové ovládanie a náhľady

Perfektné zábery odkiaľkoľvek
Máte GO3 pripravenú "na značkách"? Prezrite si náhľad a spustite nahrávanie priamo z Action Podu.

Stabilizácia FlowState

Nabrúsená akcia
Unikátne riešenie stabilizácie FlowState sa postará o vyhladené a stabilné zábery. Otrasy sú redukované v šiestich osiach. Nie je potrebné sa obávať, že aj tá najdivokejšia akcia nebude ostro a bez chvenia zaznamenaná v rozlíšení 2,7K.

360° uzamknutie horizontu

Horizont vždy "vo váze"
Kameru GO3 nerozhodí otočky, výkruty, ani lopingy. Neporaziteľná vyvažovacia technológia udrží perfektný horizont za akejkoľvek situácie.

QuickCapture

Už vám neutečie žiadny moment, zatiaľ čo sa preberáte nastavením kamery. Aj s vypnutou kamerou stačí jediné stlačenie pre okamžité nahrávanie.

Ovládanie hlasom

Kamera - klapka - akcia
Vďaka technológii ovládania hlasom Voice Control 2.0 si môžete zahrať na režiséra, ktorý jediným povelom začne natáčanie

Vylepšené audio

Dva sú lepšie ako jeden
Nahrávajte okolité zvuky pomocou dvoch vstavaných všesmerových mikrofónov. Imersívny, čistý a jasný zvuk sa hodí aj do každého vlogu.

Rýchla ponuka

Sestri, kameru prosím
Vyberajte z prednastavených režimov nahrávania priamo na displeji Action Podu jediným stlačením tlačidla "Q" 

Vodeodolný Action Pod

Blížia sa mraky? Nie je potrebné sa utekať schovať, kamera GO3 je vodotesná a základňa Action Pod má stupeň krytia IPX4*, ktorý ju ochráni pred dažďom aj snehom.

*Action Pod je vodeodolný iba ak je vo vnútri neho vložená kamera GO3.

Buďte kreatívni

Kamera GO3 ponúka množstvo nahrávacích režimov:

TimeShift
Zrýchlite časopriestor. Aspoň zdanlivo

Slow Motion
Keď čas neúprosne letí, spomaľte si ho až štvornásobne pri 120 fps.

PureShot HDR fotografie
Dajte svojim fotkám trochu říz. Zapnite funkciu PureShot HDR, ktorá pomocou umelej inteligencie zaistí väčší dynamický rozsah

Timelapse
Nechajte čas plynúť a natočte úžasné timelapse zábery - dokonca aj za tmy.

Automatický strih

Nechajte to na umelej inteligencii
Automatická strižňa v aplikácii Insta360 pre vás vyberie tie najlepšie momenty a zostrihá ich do rytmu hudby. Len si vyberte vaše obľúbené klipy a dajte si nohy na stôl.

Export v akomkoľvek pomere strán

Získajte nové perspektívy
Od štvorcového formátu až po širokouhlý, pomer strán vyberáte až po natáčaní. Zvoľte si pomer 9:16 a pošlite na sociálne siete nový virál bez toho, aby ste prišli o dôležité časti záberu.

Obsah balenia:

  • 1 x Akčná kamera GO3
  • 1 x Základňa Action Pod
  • 1 x Magnetický prívesok s vložkou na naklopenie kamery
  • 1 x Otočný pivot stand s rýchloupínacím mechanizmom
  • 1 x Opakovateľne použiteľná prísavka so statívovou skrutkou
  • 1 x Klipsňa na šilt
  • 1 x Nabíjací kábel
  • 1 x Užívateľská príručka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: