PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Insta360 One X4

Kód: 5638
Neohodnotené
€559 €465,83 bez DPH
Predobjednávka
Možnosti doručenia

Akčná 360 ° kamera Insta360 X4 so snímačom 1/2''. Rozlíšenie 360 ° videa je 8K / 30fps, pri 4K až 100 fps. Foto rozlíšenie až 72Mpx. Kvalitná robustná konštrukcia, veľký dotykový 2,5“ displej, vodotesná je do 10 m. Účinná stabilizácia FlowState so 6-osým gyroskopom. Nová batéria s veľkou kapacitou 2290 mAh. Ovládanie gestami, hlasové ovládanie 2.0. Video módy Video, Active HDR, Timelapse, TimeShift, Bullet Time, Loop Recording, Pre-recording. Rozmer kamery: 46 x 123,6 x 37,6mm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

zdarma

Akčná 360 ° kamera Insta360 X4 so snímačom 1/2''. Rozlíšenie 360 ° videa je 8K / 30fps, pri 4K až 100 fps. Foto rozlíšenie až 72Mpx. Kvalitná robustná konštrukcia, veľký dotykový 2,5“ displej, vodotesná je do 10 m. Účinná stabilizácia FlowState so 6-osým gyroskopom. Nová batéria s veľkou kapacitou 2290 mAh. Ovládanie gestami, hlasové ovládanie 2.0. Video módy Video, Active HDR, Timelapse, TimeShift, Bullet Time, Loop Recording, Pre-recording. Rozmer kamery: 46 x 123,6 x 37,6mm

Kúzlo v akcii

  • 360° ZÁBER
  • REŽIM SINGLE LENS
  • PRIPRAVENÁ K AKCII
  • ĽAHKÉ POUŽITIE
  • KREATÍVNE FUNKCIE
  • ÚPRAVY POMOCOU AI

8K 360° záber

Najlepšia kvalita obrazu v histórii. 8K je tu! Ponor sa do sveta neuveriteľnej ostrosti a preži svoje zážitky znova ako prvýkrát. Každá snímka a každý farebný odtieň budú zobrazené v bezprecedentných detailoch.

5,7K60FPS 360° VIDEO

Vyššia snímková frekvencia, vyššia kvalita. Vyskúšaj plynulejší a ostrejší obraz v každom zábere, teraz dokonca so zvýšenou rýchlosťou 60 snímok za sekundu! Ideálne pre akčné športy alebo scény s množstvom pohybu. Ak chceš dosiahnuť spomalený pohyb, zvoľ režim 4K/100fps!

PREKOMPONOVANIE

Najprv natáčaj, komponuj neskôr. Kúzlo 360º snímania spočíva vo výbere tých najlepších uhlov záberov až v kľude po akcii. Už nikdy nezmeškáš žiadny okamih! S nástrojmi na prekomponovanie s umelou inteligenciou v aplikácii Insta360 stačí len spustiť záznam a potom vybrať tie najlepšie zábery.

NEVIDITEĽNÁ SELFIA TYČ

Neskutočný pohľad z pozície tretej osoby. Táto selfie tyč automaticky zmizne z tvojho záznamu! Zhotovuj fantastické zábery z pohľadu tretej osoby, a to s uhlami snímania ako pri použití dronu. To je s inými akčnými kamerami nemožné. Žiadny dron? Žiadny problém!

insta360-one-x4-1

360° AKTÍVNY HDR

Natoč to tak, ako to vidíš. Inovatívny režim HDR videa zvýrazňuje detaily a zároveň zaisťuje vynikajúcu stabilizáciu obrazu pre akčné športy. Aktívne HDR oživia farby aj v náročných svetelných podmienkach s množstvom prepalov, detaily ktoré iným kamerám uniknú.

72MP 360° FOTOGRAFIE

To je veľa pixelov. Zhotovuj pohlcujúce 360° snímky, ktoré ťa donútia sa zastaviť a pozerať. Vzniknú tak 72-megapixelové fotografie s väčšou ostrosťou a presnejšími detailmi než kedykoľvek predtým!

REŽIM 4K60 S JEDINÝM OBJEKTIVOM (SINGLE-LENS MODE)

Používaj X4 ako tradičnú akčnú kameru s režimom Single-Lens Mode, ktorý je teraz s 4K60fps* dvakrát plynulejší. Posuň sa teda ešte ďalej a zhotovuj ultraširokouhlý záber s funkciou MaxView, ktorá ponúka 170 ° pohľad v upravenej verzii 4K30fps.

*Snímková frekvencia sa v porovnaní s Insta360 X3 zdvojnásobila.

REŽIM JA

Hlavné role mám ja! Uisti sa, že si hviezdou tejto show. Natáčaj sa v plnom sústredení na akciu, a to s efektom neviditeľnej selfie tyče, navyše teraz v rozlíšení 4K/30fps alebo 2.7K/120fps! Tentoraz žiadne prekomponovanie!

insta360-one-x4-2

FLOWSTATE STABILIZÁCIA

Neotrasiteľný výkon. Od kamenistých ciest až po valiace sa vlny, X4 pracujúci s vynikajúcou stabilizáciou obrazu zvládne všetko. Stabilizácia FlowState poskytuje plynulé a kvalitné zábery bez ohľadu na to, aké vzrušujúce je tvoje dobrodružstvo.

360° ZÁMOK HORIZONTU

Absolútna stabilita, nekonečné uhly. Vzopri sa gravitácii a natoč si vzrušenie z paraglidingovej akrobacie alebo jazdy na horskej dráhe s vedomím, že tvoje video bude vždy držať horizontálnu rovinu pohľadu.

ODNÍMATEĽNÉ KRYTY OBJEKTÍVU

Jednoduchšia ochrana už v štandardnej výbave. X4 je dodávaná s praktickými, ľahko aplikovateľnými krytmi objektívu, ktoré je možné v prípade potreby ľahko odnímať. Žiadny neporiadok, žiadne problémy!

Prémiové kryty objektívu

Sú určené pre tých, ktorí berú bezpečnosť skutočne vážne. Vyrobené z tvrdeného skla, veľmi pevné, odolné proti poškriabaniu a navrhnuté tak, aby zachovali kvalitu obrazu. Ten rozdiel uvidíš!

VEĽKÁ 2290mAh BATÉRIA

O 67 % dlhšia doba prevádzky. X4 zvýšil kapacitu svojej batérie na masívnych 2290 mAh! To ti poskytne 135 minút záznamu pri 5,7K30fps, čo je o skvelých 67% viac ako v prípade X3! Uži si akciu ako nikdy predtým.

VODOTESNÝ DO 10 m

Prirodzene fungujúce aj vo vode. Ponor sa do dobrodružstva s kamerou X4, vodotesnou do 10 m, a to ihneď po vybalení z krabice. Ak chceš zaznamenať svoje dobrodružstvá ešte hlbšie pod vodnou hladinou, navyše v ohromujúcich detailoch a 360 ° zábere, vlož X4 do neviditeľného potápačského puzdra a natáčaj až do hĺbky 50 m.

insta360-one-x4-3

REDUKCIA VETRNÉHO ŠUMU

Ten rozdiel budete počuť. Bez ohľadu na to, o akú akciu ide, úplne nová redukcia veterného šumu kamery X4 zaistí, že zachytíš okamih v celej jeho kráse – bez kvílejúceho vetra.

Nový 2,5" dotykový displej

Väčšie a lepšie. Áno, toto je ultra jasný 2,5" dotykový displej s robustným sklom Corning ® Gorilla ® Glass. Super citlivý pre jednoduché ovládanie na cestách.

Ovládanie gestami

Urob fotografiu alebo začni natáčať iba rýchlym gestom. Keď budeš pripravený vyraziť, daj znamenie.

Hlasové ovládanie 2.0

Pozri, žiadne ruky! Stačí zadať povel a pokročilý algoritmus hlasového ovládania bude vedieť, čo má robiť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: