Objednávka nad 49€ doprava ZDARMA

iOttie Velox MagSafe Magnetic Air Vent Mount

Kód: 2593
Neohodnotené
Značka: iOttie
€43 €35,83 bez DPH
Skladom (1 ks)

Držiak Velox™ Air Vent Mount je magnetický držiak pre iPhone zariadenia kompatibilné s MagSafe technológiou a pre MagSafe kryty a puzdrá. Stačí priložiť zariadenie k držiaku a ten sa prichytí v dokonalom zarovnaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

iOttie Velox Magnetic Air Vent Mount - magnetický držiak do ventilácie automobilu

Vent Mount_5

Držiak Velox™ Air Vent Mount je magnetický držiak pre iPhone zariadenia kompatibilné s MagSafe technológiou a pre MagSafe kryty a puzdrá. Stačí priložiť zariadenie k držiaku a ten sa prichytí v dokonalom zarovnaní. Držiak Velox Air Vent Mount sa ľahko inštaluje jednoduchým nasunutím na lopatku ventilácie, kde silikónové úchyty zabraňujú jeho skĺznutiu. Kĺb umožňuje otáčanie o 360 ° a nastavenie ideálnej a bezpečnej polohy pre sledovanie počas jazdy. Silikónizovaný povrch poskytuje dodatočnú priľnavosť, ktorá zabraňuje vykĺznutiu telefónu a zároveň chráni iPhone pred poškriabaním. Teraz je upevnenie telefónu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým!
Navrhnuté pre iPhone MagSafe rad a pre MagSafe kryty a púzdra.

Rýchla a jednoduchá inštalácia
Jednoducho nasaďte na lopatku ventilácie, silikónové úchyty zabraňujú skĺznutiu držiaka.

Plne nastaviteľný pozorovací uhol
Super silný kĺb umožňuje ľahké nastavenie držiaka Velox Air Vent Mount do optimálneho pozorovacieho uhla.

Silné magnetické uchytenie
Udržujte telefón bezpečne uchytený aj na nerovných cestách.

Technické špecifikácie:

  • ŠTÍHLY A ELEGANTNÝ PROFIL: Držiak Velox Air Vent Mount má kompaktný dizajn, ktorý dopĺňa štýl interiéru každého vozidla.
  • SILNÉ MAGNETICKÉ UCHYTENIE: Vaše zariadenie kompatibilné s MagSafe bude bezpečne držať na mieste aj na nerovných cestách.
    * Iba kompatibilný s iPhone MagSafe radom as MagSafe krytmi a puzdrami
  • ĽAHKÁ INŠTALÁCIA: Silikónové úchyty zaisťujú uchytenie ako vo zveráku a umožňujú rýchlu a bezpečnú inštaláciu držiaka.
  • FUNKČNÁ KONŠTRUKCIA: Držiak Velox Air Vent Mount má mäkký silikónový povrch pre lepšiu priľnavosť a ochranu proti poškriabaniu.
  • FLEXIBILNÝ POZOROVACÍ UHOL: Držiak Velox Air Vent Mount má otočný kĺb, ktorý umožňuje nastaviť uhol zariadenia pre optimálny výhľad.

Balenie obsahuje:

  • 1 x držiak Velox Magnetic Air Vent Mount

Dodatočné parametre

Kategória: Pre mobil
Záruka: 2 roky