PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Joyroom 3v1 bezdrôtová nabíjacia stanica JR-WQN01

Kód: JR-WQN01
1 hodnotenie
€29 €24,17 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Osloboďte sa od zbytočných káblov a užívajte si uprataný stôl. Bezdrôtová nabíjacia stanica Joyroom JR-WQN01 3 v 1 umožňuje súčasne indukčne nabíjať váš smartfón, slúchadlá TWS a hodinky Apple Watch. Skvele poslúži aj ako stojan. Vyznačuje sa tiež skladacím dizajnom a je vybavený špeciálnymi otvormi pre lepší odvod tepla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová nabíjacia stanica Joyroom 3v1 JR-WQN01 (čierna)

Osloboďte sa od zbytočných káblov a užívajte si uprataný stôl. Bezdrôtová nabíjacia stanica Joyroom JR-WQN01 3 v 1 umožňuje súčasne indukčne nabíjať váš smartfón, slúchadlá TWS a hodinky Apple Watch. Skvele poslúži aj ako stojan. Vyznačuje sa tiež skladacím dizajnom a je vybavený špeciálnymi otvormi pre lepší odvod tepla.

Joyroom/JR-WQN01-black/7

Nabíjajte 3 zariadenia súčasne

Už nemusíte používať ďalšie káble a nabíjačky. Teraz potrebujete iba jedno zariadenie! So stanicou Joyroom môžete indukčne nabíjať váš smartfón, bezdrôtové slúchadlá a Apple Watch súčasne. Takto jednoducho udržíte poriadok na stole! Vstavané magnety sa navyše postarajú o to, aby sa zariadenia umiestnené na nabíjačke nezošmykli.

Joyroom/JR-WQN01-black/5

Viacnásobné využitie

Model JR-WQN01 vám umožní nielen nabíjať vaše zariadenia, ale dobre poslúži aj ako stojan. Je vybavený 2 magnetmi, ktoré poskytujú veľkú ťažnú silu - takže sa nemusíte báť, že by vám na ňom položený telefón spadol a poškodil sa. A čo viac, svoj smartfón môžete jednoducho umiestniť horizontálne alebo vertikálne – takže môžete pohodlne sledovať film alebo sa zúčastniť online stretnutia.

Joyroom/JR-WQN01-black/2

Široká kompatibilita

Stanica sa vyznačuje aj širokou kompatibilitou. S jeho pomocou môžete ľahko nabíjať rôzne modely iPhonov a iných smartfónov známych značiek, napríklad Samsung. Produkt tiež umožňuje nabíjať vybrané bezdrôtové slúchadlá, ako sú AirPods Pro a Galaxy Buds. Model JR-WQN01 je kompatibilný aj s hodinkami Apple Watch.

Joyroom/JR-WQN01-black/3

Skladací dizajn

Nabíjačka Joyroom JR-WQN01 sa vyznačuje skladacím dizajnom, ktorý v prípade potreby výrazne uľahčuje prepravu. V zloženom stave zaberie tak málo miesta, že sa vám ľahko zmestí do batohu alebo kabelky! Navyše si môžete ľubovoľne nastaviť sklon stojana telefónu v rozsahu 90° a sklon stojana Apple Watch v rozsahu 180°. Prispôsobte si stanicu svojim potrebám a užite si viac pohodlia!

Joyroom/JR-WQN01-black/1

Ešte pohodlnejšie nabíjanie

Produkt poskytuje výkon až 15 W, čo znamená, že s jeho pomocou nabijete svoje zariadenie vo veľmi krátkom čase. Informáciu o stave nabíjania vám poskytnú vstavané svetelné indikátory. Špeciálne otvory navyše umožňujú efektívny odvod tepla, takže sa nemusíte báť, že by sa vaše zariadenia nadmerne zahrievali. Bez problémov nabijete aj svoj smartfón v puzdre s hrúbkou až 3 mm.

Joyroom/JR-WQN01-black/6

Špecifikácia:

Brand Joyroom
Model JR-WQN01
Color Black
Input 5 V - 3 A, 9 V - 3 A
Output power (smartphone charging) 15 W / 10 W / 7.5 W / 5 W
Output power (charging Apple Watch) 2,5 W
Output power (charging headphones) 5 W / 3 W
Total output power 15 W
Material PC
Dimensions after folding 150.5 x 68.6 x 20 mm
Weight 160 g

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Kolor: Czarny
Množstvo v kartóne: 35 ks
Varianta: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: