Doprava ZDARMA nad 49€

LED trubica Newell RGB Kathi

Kód: MP1326
Neohodnotené
Značka: Newell
€54,90 €45,75 bez DPH
Doručenie 3-4 dni

Newell RGB Kathi je LED trubica s jedinečným tvarom meča, ktoré môžete kreatívne využiť pri fotení a práci s videom. Zariadenie ponúka nastaviteľný výkon a teplotu farieb, ako aj 6 rôznych farieb svetla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Newell RGB Kathi je LED trubica s jedinečným tvarom meča, ktoré môžete kreatívne využiť pri fotení a práci s videom. Zariadenie ponúka nastaviteľný výkon a teplotu farieb, ako aj 6 rôznych farieb svetla. Lampa má 10 špeciálnych režimov práce, ktoré vám umožňujú vytvárať jedinečné špeciálne efekty simulujúce okrem iného búrku, kohúta policajného auta alebo svetlo sviečky. Vstavaná 2 200 mAh batéria a možnosť napájania cez USB-C zaistia hodiny pohodlného používania, diaľkové ovládanie zase uľahčuje ovládanie nastavení. Súčasťou sú aj magnetické držiaky na pripevnenie na kovové povrchy, ako aj puzdro na prenášanie a remienok na zápästie.

 

 

Výrazný podlhovastý tvar, ktorý ponúka LED svietidlo Newell RGB Kathi, je zárukou veľkej tvorivej slobody. Jeho odľahčená konštrukcia, pohodlná rukoväť, možnosť diaľkového ovládania pomocou diaľkového ovládača, ako aj možnosť inštalácie na špeciálne držiaky vám umožnia použitie v rôznych situáciách pri práci s filmami a fotografiami. Svetelný meč sa bude hodiť na netradičné hry so svetlom, vytvára jedinečnú atmosféru s farbami a zábleskami. Zariadenie umožní aj efektné „maľovanie svetlom“. S Newell RGB Kathi otvoríte nové vrstvy kreativity a vytvoríte ešte zaujímavejšie fotografie a videá!

 

 

Výkon a teplota farieb pod kontrolou
Pohodlné prispôsobenie svetla podmienkam alebo potrebám vašich záberov a záberov vám zaberie len niekoľko sekúnd. Zmena jasu sa vykonáva krokovaním o 10% výkonu. Nastavíte ho tlačidlami na diaľkovom ovládači alebo tlačidlami umiestnenými na rukoväti svetelného meča. Newell RGB Kathi LED svetlo tiež ponúka 3-stupňové nastavenie teploty farieb. Dostupné možnosti sú 3000 K, 4500 K a 6000 K.

 


 

Kúzlo farebného svetla

Okrem 100 LED diód, ktoré napodobňujú teplé alebo studené svetlo, svetelný meč Newell Kathi ponúka aj 50 RGB LED diód. Pomocou nich môžu byť vaše fotografie a videá doplnené o farebné žiary, blesky a oblúky, ktoré dodajú vašim záberom a záberom jedinečný charakter. Medzi dostupnými farbami nájdete červenú, zelenú, modrú, žltú, ružovú a modrú. Ich intenzitu si môžete pohodlne regulovať a prepínať medzi nimi pomocou diaľkového ovládača alebo tlačidiel zabudovaných v rukoväti svietidla.

 

 

Špecifikácia

Model: Newell RGB Kathi

Výstupný výkon: 10 wattov

Napájanie: 5V, 2A

Kapacita batérie: 2200 mAh

Svietivosť: 1200 lm max

LED diódy: 150 kusov

Rozsah teploty farieb: 3000 – 6000 K

Rozsah stmievania: 10% – 100%

Diaľkové ovládanie: infračervené diaľkové ovládanie

Rozmery: Ø 32 x 550 mm

Hmotnosť: 292 g

 

 

Obsah balenia:

1 x LED lampa Newell RGB Kathi

2 x samolepiace držiaky s magnetmi

1 x Kábel USB typu A na USB typu C

1 x Diaľkové ovládanie

1 x popruh na zápästie

1 x Púzdro

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky