PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Lollipop Kamera (Tyrkysová) CABC-LOL03EUCY01

Kód: CABC-LOL03EUCY01
Neohodnotené
€207 €172,50 bez DPH
Doručenie 2-3 dni (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia

Elektronická opatrovateľka Lollipop model CABC-LOL03EUCY01 je inovatívne riešenie pre rodičov, ktorí chcú svojmu dieťaťu poskytnúť maximálne bezpečie a pohodlie a zároveň si užívať pohodlie vzdialeného monitorovania. Ponúka obraz v ohromujúcej kvalite FullHD (1080p) pri 30 snímkach za sekundu (vrátane noci) a so špeciálnou aplikáciou pre neobmedzené streamovanie z viacerých kamier, obojsmernú komunikáciu, automatické upozornenia na dôležité udalosti, monitorovanie zdravia dieťaťa a bezplatné 7-dňové skúšobné obdobie na monitorovanie spánku, Lollipop ponúka komplexnú podporu starostlivosti o bábätko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická opatrovateľka Lollipop (tyrkysová) CABC-LOL03EUCY01

Elektronická opatrovateľka Lollipop model CABC-LOL03EUCY01 je inovatívne riešenie pre rodičov, ktorí chcú svojmu dieťaťu poskytnúť maximálne bezpečie a pohodlie a zároveň si užívať pohodlie vzdialeného monitorovania. Ponúka obraz v ohromujúcej kvalite FullHD (1080p) pri 30 snímkach za sekundu (vrátane noci) a so špeciálnou aplikáciou pre neobmedzené streamovanie z viacerých kamier, obojsmernú komunikáciu, automatické upozornenia na dôležité udalosti, monitorovanie zdravia dieťaťa a bezplatné 7-dňové skúšobné obdobie na monitorovanie spánku, Lollipop ponúka komplexnú podporu starostlivosti o bábätko. Je to zariadenie, ktoré umožňuje nielen nepretržité pozorovanie, ale aj interakciu s dieťaťom, čím poskytuje pokoj všetkým rodičom. Flexibilný dizajn kamery je ďalším bonusom, ktorý vám umožňuje umiestniť ju na nenápadné miesta, ako sú priečky postieľky alebo obľúbený maskot vášho drobca. Získate tak novú perspektívu a možnosť sledovať svoje dieťatko zblízka, keď nemôžete byť vedľa neho!

Neobmedzené streamovanie z viacerých kamier

Vďaka špeciálnej aplikácii ponúka elektronická pestúnka Lollipop možnosť neobmedzeného streamovania videa z ľubovoľného počtu kamier, čo umožňuje rodičom sledovať každý kút domu. Táto funkcia je neoceniteľná, keď je doma viac detí alebo keď chcete mať výhľad do rôznych miestností. Uľahčuje riadenie času a zvyšuje efektivitu monitorovania, čím poskytuje ucelenejší obraz o situácii doma.

Obojsmerná komunikácia

Obojsmerná komunikácia je kľúčovou vlastnosťou, ktorá umožňuje nielen počuť každý zvuk v detskej izbe, ale umožňuje aj dieťaťu počuť hlas rodiča. Táto funkcia premení elektronickú pestúnku na skutočný interaktívny nástroj starostlivosti, ktorý rodičom umožňuje upokojiť dieťa uspávankami alebo bielym šumom, aj keď je rodič niekde inde. To výrazne zvyšuje pohodlie dieťaťa a pokoj pre rodiča.

Automatické upozornenia

Zariadenie posiela na telefón rodiča automatické notifikácie v prípade plaču, pokusov o opustenie postieľky, hluku, zmeny teploty, vlhkosti, či kvality vzduchu v miestnosti. To umožňuje rodičom okamžite reagovať na potreby dieťaťa a potenciálne nebezpečenstvá, čo poskytuje ďalšiu vrstvu bezpečia a pokoja.

Monitorovanie zdravia

Inovácia pestúnky Lollipop sa prejavuje aj v sledovaní zdravotného stavu dieťaťa bez potreby ďalších zariadení. Aplikácia poskytuje prístup k histórii a grafom súvisiacim s krvným tlakom, srdcovou frekvenciou alebo kvalitou spánku, čo je mimoriadne užitočné na sledovanie celkového zdravia dieťaťa a identifikáciu potenciálnych zdravotných problémov v ranom štádiu.

7-dňová bezplatná skúšobná verzia

Ponuka 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie na monitorovanie spánku dieťaťa je významným komfortom, ktorý umožňuje rodičom sledovať spánkový režim, aktivity alebo momenty, keď bolo dieťa mimo dosahu kamery. Táto funkcia je obzvlášť cenná pre nových rodičov, ktorí sa učia rozpoznávať a prispôsobovať sa potrebám svojho dieťaťa.

Špecifikácia:

Manufacturer Lollipop
Model CABC-LOL03EUCY01
Color Turquoise
Mobile device requirements Bluetooth 4.0 (BLE) ; Android 4.4 (KitKat) or later ; iOS 9.0 or later
Connectivity 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz
Sensor SONY Starvis CMOS sensor, 2.07 megapixels
Video H.264, Full HD 1080P at 30 frames per second
AC adapter Input: 100-240 VAC, 0.5 A; Output: 5 VDC, 2 A
Camera input power 5VDC, 2A
Night visibility Single invisible infrared light
Filter IRCut
Audio Speaker/microphone
Lighting RGB LED
Operating temperature 0°C - 40°C

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery
Množstvo v kartóne: 8 ks
Ostatnia dostawa: 22.03.2024
Varianta: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: