Doprava ZDARMA nad 49€

Magnetické RGB LED svetlo

Kód: MP1373
1 hodnotenie
Značka: Ulanzi
€24,50 €20,42 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Malé kompaktné a tak výkonné magnetické RGB LED svetlo za super cenu. Svetlo môžete používať na rôzne spôsoby, môžete ho držiať v ruke a pohybovať sa podľa potreby alebo ho umiestniť na statív pre univerzálne skrutky 1/4 alebo ho pomocou magnetu umiestniť na kovové miesto.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malé kompaktné a tak výkonné magnetické RGB LED svetlo za super cenu. Svetlo môžete používať na rôzne spôsoby, môžete ho držiať v ruke a pohybovať sa podľa potreby alebo ho umiestniť na statív pre univerzálne skrutky 1/4 alebo ho pomocou magnetu umiestniť na kovové miesto. Toto štúdiové svetlo má zabudované magnety na oboch koncoch, čo vám dáva možnosť rýchlo nastaviť osvetlenie na kovových povrchoch. Súčasťou svetla je displej, ktorý jasne zobrazuje aktuálne nastavenia, takže budete vedieť, aký režim používate. Svetlo si po opätovnom zapnutí pamätá nastavenie intenzity a režimu.

 

LED svetlo má vstavanú lítium-iónová batériu s kapacitou 2 000 mAh, na displeji je ikona úrovne batérie, podobná smartfónu. Potrebujete iba 2,5 hodiny nabíjania. Dá sa použiť aj pri nabíjaní, môže fungovať aj pri dlhšom fotení, netreba sa obávať problému s nedostatočnou batériou.

Špecifikácia:

Farba: Čierna

Váha: 109g

Teplota farby: 2500 - 8500 K

Kapacita batérie: 2000 mAh

Výkon: 6W

CRI:  95+

Uhol svetla: 120

Efekty: 20 druhov

Doba nabíjania: 2,5 h

Značka: Ulanzi

Obsah balenia: 

1 x Magnetické RGB LED Svetlo

1 x manuál

1 x nabíjací kábel

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky