PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Magnetické stopky | Baseus Heyo Rotation Timer

Kód: 4068
2 hodnotenia
€14,90 €12,42 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Baseus Heyo Rotation odpočítavací časovač presne počíta čas a uľahčuje všetky činnosti, ktoré vyžadujú presné načasovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Baseus Heyo Rotation Timer Magnetické stopky Digital

Rotary Timer Black

Baseus Heyo Rotation odpočítavací časovač presne počíta čas a uľahčuje všetky činnosti, ktoré vyžadujú presné načasovanie. Veľká obrazovka umožňuje čítanie údajov na diaľku a tri režimy hlasitosti nám umožnia prispôsobiť si zariadenie našim potrebám.

Časovač sa nastavuje otáčaním jeho krytu. Vstavané magnety vám umožňujú pohodlne namontovať a presunúť stopky na akékoľvek miesto. Dizajn ho robí elegantným a štýlovým.

Časovač rotácie Baseus Heyo sa nastavuje otáčaním jeho krytu. Týmto spôsobom dokáže odpočítať do 99 minút 55 sekúnd. Zvuk budíka je možné nastaviť na 3 úrovne zvuku budíka od OFF do 90 dB. Vypínač je umiestnený na zadnej strane krytu. Časovač má LED displej, ktorý nám ukazuje zostávajúci čas. Toto riešenie nám umožní jednoduché používanie časovača ako v noci, tak aj cez deň.

Časovač má magnet, pomocou ktorého sa dá pripevniť na zvislú kovovú plochu. Zabezpečuje ticho a sústredenie v škole, pri domácich prácach, v kanceláriách alebo na iných miestach, kde chceme mlčať. Digitálny displej vám pripomenie plynutie času.

Špecifikácia:

  • Farba: Čierna
  • Spôsob upevnennia: Magnetické

Obsah balenia:

  • 1 x Časovač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: