PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

MonoPack Leto

Kód: MP1064
Neohodnotené
€39,90 €33,25 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

MonoPack Leto je základný balík GoPro držiakov pre Vašu športovú kameru. Obsahuje všetko potrebné pre použitie športovej kamery. Príslušenstvo je vhodné pre širokú škálu športových kamier.

Detailné informácie

Podrobný popis

MonoPack Leto je základný balík GoPro držiakov pre Vašu športovú kameru. Obsahuje všetko potrebné pre použitie športovej kamery. Príslušenstvo je vhodné pre širokú škálu športových kamier.

Kompatibilita: GoPro 2,3,3+,4,5,4 session, 5 session, 6, 7, SJ Cam, Xiaomi...

Obsah balenia MonoPack Leto:

1. Držiak na prsia

Chest Mount je držiak na prsia určený na upevnenie športovej kamery napríklad GoPro xiaomi, SJCam... Držiak si upevníte na prsia a môžete robiť zábery rúk, nôh, lyží či riadidiel. Ideálny pre natáčanie pri jazde na bicykli, kanoistike, lyžovanie, lezenie či skokoch z lietadla. Držiak má nastaviteľné popruhy, aby dobre sedel a zábery boli perfektné. Športové kamery sú určené všetkým nadšeným športovcom a dobrodruhom, ktorí si chcú svoje aktivity a zážitky zdokumentovať. Kompatibilné s kamerami GoPro Hero, xiaomi, SJCam...

Viac info TU

2. Držiak na hlavu (čelovka) 

Head Strap Mount je držiak určený na upevnenie kamery GoPro, xiaomi, SJCam... Držiak si upevníte na hlavu, podobne ako čelovku a môžete začať natáčať bez toho, aby vám kamera prekážala pri pohybe. Držiak má nastaviteľné popruhy, aby dobre sedel a zábery boli perfektné. Je vhodný aj pre transport vypnuté kamery, aby ste ju mohli mať vždy po ruke. Športové kamery sú určené všetkým nadšeným športovcom a dobrodruhom, ktorí si chcú svoje aktivity a zážitky zdokumentovať. Kompatibilné s kamerami GoPro, xiaomi, SJCam... 

Viac info TU

3. Monopod 37"

Monopod 37" je teleskopická palica, kompaktná veľkosť je ideálna pre cestovanie, montáž vo väčšine batohov a príručnej batožine. Zámky Twist umožňujú aby palica bola rozšírielná a uzamknutá na ľubovoľnú dĺžku medzi 28,5 - 95 cm. Rozšírte možnosti svojej GoPro® kamery tým, že budete bližšie k akcii, zachytávať jedinečné uhly a fotografie.

Viac info TU

4. Plavák držiak  

Plavák pre športové  kamery, nadnáša kameru a zabráni jej útopeniu. Slúži ako rukoväť aj ako plavák. Neblokuje pohľad na obrazovku LCD BacPac. Nevyhnutné príslušenstvo pre každého, kto používa svoju športovú kameru vo vode. Plavák sa pripája priamo na kameru.

Viac info TU

Balenie obsahuje:

  • 1 x Držiak na prsia + Buckle držiak, GoPro skrutka
  • 1 x Držiak na hlavu - čelovka + GoPro skrutka
  • 1 x Monopod 37" + GoPro skrutka
  • 1 x Plavák držiak + GoPro skrutka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: