PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

MonoPack Standard

Kód: MP1029
Neohodnotené
€39,50 €32,92 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

MonoPack Standard je základný balík GoPro držiakov pre Vašu športovú kameru. Obsahuje všetko potrebné pre použitie športovej kamery. Príslušenstvo je vhodné pre širokú škálu športových kamier.

Detailné informácie

Podrobný popis

MonoPack Standard je základný balík GoPro držiakov pre Vašu športovú kameru. Obsahuje všetko potrebné pre použitie športovej kamery. Príslušenstvo je vhodné pre širokú škálu športových kamier.

Kompatibilita: GoPro 2,3,3+,4,5,4 session, 5 session, 6,7, SJ Cam, Xiaomi...

Obsah balenia MonoPack Standard:

1. Držiak na prsia

Chest Mount je držiak na prsia určený na upevnenie športovej kamery napríklad GoPro xiaomi, SJCam... Držiak si upevníte na prsia a môžete robiť zábery rúk, nôh, lyží či riadidiel. Ideálny pre natáčanie pri jazde na bicykli, kanoistike, lyžovanie, lezenie či skokoch z lietadla. Držiak má nastaviteľné popruhy, aby dobre sedel a zábery boli perfektné. Športové kamery sú určené všetkým nadšeným športovcom a dobrodruhom, ktorí si chcú svoje aktivity a zážitky zdokumentovať. Kompatibilné s kamerami GoPro Hero, xiaomi, SJCam...

Viac info TU

2. Držiak na hlavu (čelovka) 

Head Strap Mount je držiak určený na upevnenie kamery GoPro, xiaomi, SJCam... Držiak si upevníte na hlavu, podobne ako čelovku a môžete začať natáčať bez toho, aby vám kamera prekážala pri pohybe. Držiak má nastaviteľné popruhy, aby dobre sedel a zábery boli perfektné. Je vhodný aj pre transport vypnuté kamery, aby ste ju mohli mať vždy po ruke. Športové kamery sú určené všetkým nadšeným športovcom a dobrodruhom, ktorí si chcú svoje aktivity a zážitky zdokumentovať. Kompatibilné s kamerami GoPro, xiaomi, SJCam... 

Viac info TU

3. Monopod 3-WAY

Monopod 3 Way univerzálny držiak je možné použit na tri spôsoby: Ako uchopenie Športovej kamery, predlžovacie rameno, alebo statív. Skladacie rameno je ideálne pre zachytávanie rôznych uhlov a fotografie, ulahcuje zachytenie samého seba bez toho aby sa držiak objavil v zábere. Pri oddelený od ramena, držadlo slúži ako rukovät kamery. Vo vnútri rukoväte je lahký mini statív, ktorý možno vybrat a použit samostatne alebo v kombinácii s rukovätou. Dlžka rozloženého ramena 50,8 cm, dlžka zloženého ramena19 cm.

Viac info TU

4. GoPro HERO držiak na riadítka (dlhý)  

GoPro HERO držiak umožňuje pripevniť vašu GoPro kameru na riadítka alebo trubku. Max/Min priemer 35/29mm

Viac info TU

Balenie obsahuje:

  • 1 x Držiak na prsia + Buckle držiak, GoPro skrutka
  • 1 x Držiak na hlavu - čelovka + GoPro skrutka
  • 1 x Monopod 3-WAY + GoPro skrutka
  • 1 x GoPro HERO držiak na riadítka, dlhý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: