PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Nabíjačka BlitzWolf BW-PC3

Kód: 4152
3 hodnotenia
€54 €45 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Teraz môžete pohodlne pripojiť k napájaniu až niekoľko zariadení súčasne. Vertikálna nástenná nabíjačka BlitzWolf BW-PC3 je vybavená 8 AC zásuvkami, 2 USB-C portami a 2 USB-A portami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjačka BlitzWolf BW-PC3

Teraz môžete pohodlne pripojiť k napájaniu až niekoľko zariadení súčasne. Vertikálna nástenná nabíjačka BlitzWolf BW-PC3 je vybavená 8 AC zásuvkami, 2 USB-C portami a 2 USB-A portami. Môže sa pochváliť maximálnym výkonom 2500 W a podporou rýchleho nabíjania. Zaisťuje tiež bezpečné používanie. To všetko vám uľahčuje nabíjanie zariadení doma, v práci alebo na dovolenke.

Viacero dostupných portov

Zistíte, že na napájanie širokej škály zariadení potrebujete iba jednu nabíjačku. BW-PC3 ponúka až 12 rôznych portov – 8 AC, 2 USB-C (PD 20W) a 2 USB-A (QC3.0 18W). Pripojte k nemu svoje smartfóny, tablety, notebooky, powerbanky, inteligentné hodinky a konzolu Nintendo Switch svoje a vašich detí – nebojte sa, že vám dôjdu dostupné zásuvky!

Rýchle USB nabíjanie

Rozlúčte sa s dlhým čakaním na nabitie vašich zariadení. Nabíjačka BW-PC3 podporuje rýchle nabíjanie (na USB portoch) a podporuje technológiu Smart IC, takže svoj výkon automaticky prispôsobuje požiadavkám pripojeného zariadenia. Teraz vám nabitie tabletu alebo telefónu zaberie len pár okamihov!

Bezpečnosť používania

O bezpečnosť nabíjačky a zariadení k nej pripojených sa nemusíte báť. Výrobok je okrem iného vybavený účinným ochranným systémom proti preťaženiu, skratu a nadprúdu. Má tiež odolný, ohňovzdorný kryt vyrobený z plastu PC V0. Vďaka tomu umožňuje nielen rýchle, ale aj bezpečné nabíjanie a bude vám dlho dobre slúžiť.

Premyslený dizajn

S rozmermi 145x120x107mm a premysleným vertikálnym dizajnom vám nabíjačka nezaberie veľa miesta na stole a uľahčí vám poriadok. Už žiadne zamotané káble! Pohodlnú obsluhu produktu umožňuje špeciálny spínač. Dlhý, 2-metrový kábel umožňuje pripojiť nabíjačku k elektrine.

Špecifikácia:

  • Značka: BlitzWolf
  • Farba: Čierna
  • Pripojenia: 8x AC Zásuvka, 2 x USB, 2 x USB-C

Obsah balenia:

  • 1 x Nabíjacia stanica BlitzWolf

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: