PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

PGYTECH | Profesionálny statív MANTISPOD Z

Kód: 4203
Neohodnotené
€51 €42,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Objavte neobmedzené možnosti filmovania a fotografovania s PGYTECH. Statív MANTISPOD Z je nepostrádateľným nástrojom každého filmára na vytváranie jedinečných záberov v rôznych situáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny statív PGYTECH MANTISPOD Z

Objavte neobmedzené možnosti filmovania a fotografovania s PGYTECH. Statív MANTISPOD Z je nepostrádateľným nástrojom každého filmára na vytváranie jedinečných záberov v rôznych situáciách. Využijete ho až 5 spôsobmi a vďaka širokej kompatibilite ho využijete v spojení s mnohými obľúbenými športovými kamerami či smartfónmi. Ľahký a kompaktný dizajn uľahčuje vloženie do batohu a priložená šnúrka uľahčuje prenášanie.

PGYTECH/P-GM-158/1

Stabilita podľa vašich potrieb

Inovatívny systém CapLock je riešenie, vďaka ktorému je montáž a demontáž vášho zariadenia extrémne jednoduchá a rýchla. Vďaka dvojitému uzamykaciemu mechanizmu si môžete byť istí, že je váš fotoaparát bezpečne pripevnený. To všetko znamená, že sa môžete plne sústrediť na vytváranie výnimočných rámov, bez obáv o bezpečnosť vášho vybavenia.

PGYTECH/P-GM-158/6

Veľa možností

Statív môžete použiť až 5 rôznymi spôsobmi. Režim rozšírenia je ideálny na fotenie skupinových selfie s priateľmi, zatiaľ čo režim statívu poskytne potrebnú stabilitu pri časozbernom snímaní. Grip Mode ponúka bezpečný a pohodlný úchop, ktorý vám zaručí pohodlie počas celodenného fotenia, zatiaľ čo Briefcase Mode bude perfektný na zaznamenávanie dynamických záberov. K dispozícii je aj Mantis Mode, ktorý umožňuje nahrávať zhora.

PGYTECH/P-GM-158/4

Kompatibilné s vaším vybavením

Problémy s kompatibilitou sú minulosťou! Vďaka priloženým adaptérom je statív kompatibilný s mnohými obľúbenými zariadeniami. Úspešne ho využijete pri natáčaní videí fotoaparátom, športovou kamerou alebo aj smartfónom.

PGYTECH/P-GM-158/5

Vyberte si ideálny uhol

Teraz môžete umiestniť fotoaparát tak, ako potrebujete, bez väčších problémov. Vďaka guľovej hlave môžete prístroj ľubovoľne otáčať o 360°, ako aj nakláňať dopredu alebo dozadu o 86°. To znamená, že máte plnú kontrolu nad uhlom kamery, čo vám umožní vytvárať úchvatné zábery vertikálne aj horizontálne.

PGYTECH/P-GM-158/7

Vezmite si ho so sebou kamkoľvek

PGYTECH MANTISPOD Z je dokonalým spoločníkom na akýkoľvek výlet! Jeho malý, prenosný dizajn znamená, že jeho skladovanie pre vás nebude problémom – ľahko ho zložíte do batohu alebo tašky. Súčasťou balenia je aj praktická šnúrka, ktorá poskytuje dodatočnú bezpečnosť a uľahčuje prenášanie. A čo viac, ergonomická rukoväť statívu zaisťuje maximálne pohodlie počas hodín nahrávania.

PGYTECH/P-GM-158/2

Obsah balenia:

  • 1 x statív
  • 1 x adaptér pre športové kamery
  • 1 x adaptér ¼"
  • 1 x skrutka
  • 1 x imbusový kľúč
  • 1 x šnúrka na krk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: