Doprava ZDARMA nad 49€

Selfie palica Superbee GEP300 - 300cm

Kód: MP1329
Neohodnotené
Značka: Superbee
€39,90 €33,25 bez DPH
Momentálne nedostupné

Teleskopické rameno Superbee GEP300 umožňuje vzdialenú pevnú kameru na vzdialenosť 300 cm, čo umožňuje získať širšiu perspektívu. Palica má plynulé nastavenie medzi 88 cm a 300 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskopické rameno Superbee GEP300 umožňuje vzdialenú pevnú kameru na vzdialenosť 300 cm, čo umožňuje získať širšiu perspektívu. Palica má plynulé nastavenie medzi 88 cm a 300 cm. Dĺžka ramena zámku sa vyrába pomocou svoriek umiestnených na jednotlivých sekciách. Boom sa ideálne hodí na lyžovanie, snowboarding, skateboarding, bicyklovanie alebo korčuľovanie a prechádzky v lese. Poskytuje efekt podobný natáčaniu dronu. GEP300 je tiež vynikajúci nástroj pre blesk LED a mikrofón. S trochou fantázie je rozsah aplikácií takmer neobmedzený.

Teleskopická palica Superbee je vyrobená z kombinácie plastu a hliníkovej zliatiny, čo zaisťuje nízku hmotnosť. Vysoko kvalitné materiály použité vo výrobnom procese zaručujú dlhú a bezproblémovú prevádzku.
Štandardne je teleskopický výložník zakončený GEP300 systémom uchytenia športovej kamery GoPro, ktorý zaisťuje kompatibilitu s väčšinou komerčne dostupných modelov. Špeciálne navrhnutá predĺžená montážna skrutka nezasahuje do vodotesného krytu. Dodávaný držiak na mobil navyše umožňuje používať smartfóny (so šírkou nie väčšou ako 85 mm) a adaptér so závitom na stojan ¼ palca, fotoaparáty a videokamery. Jeho konštrukcia umožňuje nastaviť kameru namontovanú do požadovaného uhla.

 

Špecifikácia:

Farba: Čierna

Min. dĺžka: 88cm

Max dĺžka: 300 cm

Závit: 1/4

Kompatibilita: Smartóny, kamery, blesky, mikrofóny...

 

Obsah balenia:

1 x Selfie palica Superbee GEP300

1 x Držiak na mobil

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky