Doprava ZDARMA nad 49€

TELESIN Držiak na zápästie a ruku

Kód: MP1388
Neohodnotené
Značka: Telesin
€19,90 €16,58 bez DPH
Momentálne nedostupné

Získajte jedinečnú perspektívu a zaznamenávajte dynamické zábery počas jazdy na bicykli, lyžovaní, surfovaní alebo dobývaní ďalšieho vrcholu. Praktický držiak značky Telesin je kompatibilný s mnohými modelmi populárnych športových kamier.

Detailné informácie

Podrobný popis

Získajte jedinečnú perspektívu a zaznamenávajte dynamické zábery počas jazdy na bicykli, lyžovaní, surfovaní alebo dobývaní ďalšieho vrcholu. Praktický držiak značky Telesin je kompatibilný s mnohými modelmi populárnych športových kamier. Otáča sa o 360°, čo vám dáva veľa zaujímavých možností nahrávania. Vďaka priloženým čelenkám ho môžete nosiť dvomi spôsobmi.

Držiak je kompatibilný s najobľúbenejšími športovými kamerami na trhu. Môžete jednoducho namontovať GoPro Hero 10, Insta360, DJI Osmo Action alebo Sjcam,... Bez ohľadu na to, aké zariadenie používate - jedinečné zábery z pôvodných perspektív sú na dosah ruky!

 

 

 

2 spôsoby nosenia

V súprave nájdete 2 pásy, aby ste mohli nosiť držiak dvomi spôsobmi. Ak chcete, jednoducho ich pripevnite okolo zápästia. Môžete ho tiež nosiť na dlani. Prispôsobte príslušenstvo podľa vašich potrieb a urobte úchvatný záber!

Najvyššia kvalita spracovania

Čelenka má aj vylepšený, dokonale premyslený dizajn. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jeho pružnosť, pevnosť a odolnosť voči poškodeniu. Príslušenstvo tiež zaručuje bezkonkurenčný komfort pri používaní. Takže môžete nahrávať tak dlho, ako budete chcieť bez obáv o únavu.

Špecifikácia:

Farba: Čierna, šedá

Hmotnosť: 131g

Rozmery popruhu na zápästie: 30 x 13,6 cm

Rozmery popruhu dlaní: 29 x 13,4 x 1,5 cm

Kompatibilita: Všetky druhy akčných kamier

 

Obsah balenia:

1 x Držiak

1 x Popruh na zápästie

1 x Popruh na dlaň

1 x Skrutka

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky