Doprava ZDARMA nad 49€

Ugreen - Stolný držiak na mobil | tablet

Kód: MP1324
Neohodnotené
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom (1 ks)

Nastaviteľný držiak na mobil alebo tablet Ugreen vám uľahčí život. Určite ho oceníte najmä pri sledovaní alebo natáčaní videí, čítaní receptov alebo napríklad pri hraní hier. Manipuláciu s držiakom zvládnu aj ľudia so slabými rukami. Vďaka svorke ho môžete umiestniť na akýkoľvek stôl na prácu aj zábavu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nastaviteľný držiak na mobil alebo tablet Ugreen vám uľahčí život. Určite ho oceníte najmä pri sledovaní alebo natáčaní videí, čítaní receptov alebo napríklad pri hraní hier. Manipuláciu s držiakom zvládnu aj ľudia so slabými rukami. Vďaka svorke ho môžete umiestniť na akýkoľvek stôl na prácu aj zábavu. Pomocou držiaka Ugreen môžete ľahko nastaviť ideálnu vzdialenosť a uhol. Využijete ho doma, v kancelárii alebo napríklad na gauči pri sledovaní filmov.

Ohybné rameno je veľmi pevné a robustné, takže udrží telefón presne tam, kam ho položíte. Držiak na mobil je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny. Smartfón môžete nastaviť do horizontálnej aj vertikálnej polohy. Je kompatibilný so všetkými mobilnými telefónmi alebo tabletmi s uhlopriečkou 4 – 12,9". V prípade zariadení ako je iPad sa tablet môže používať aj spolu s puzdrom.

 

 

Držiak na mobil Ugreen je flexibilný. V závislosti od vašich potrieb môžete nastaviť požadovaný uhol od 0 do 360° ako na upevňovacej skrutke, tak aj na samotnom držiaku. Rameno disponuje možnosťou naklonenia v rozmedzí 180°. Držiak Ugreen pojme zariadenie s hmotnosťou do 1,5 kg. Určite oceníte jeho silikónovú protišmykovú podložku, ktorá chráni váš nábytok pred poškriabaním. Držiak umiestnite na akýkoľvek stôl, rám postele alebo policu s hrúbkou do 52 cm.

 

Špecifikácia:

Farba: Čierna

Materiál: hliníková zliatina

Uhlopriečka mobilu | tabletu: 4 až 12,9"

Rozsah: 0 – 360°

Rameno je nastaviteľné až do uhla: 180°

Značka: Ugreen

 

Balenie obsahuje:

1 x Ugreen - Stolný držiak na mobil | tablet

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky