Doprava ZDARMA nad 49€

Video set s mikrofónom a led svetlom

Kód: MP1322
Neohodnotené
Značka: Apexel
€86,50 €72,08 bez DPH
Doručenie 2-3 dni

Video set s mikrofónom a led svetlom značky Apexel je jednoduchá skladacia prenosná súprava na upevnenie mobilných telefónov. Je vhodný pre telefóny v rozmedzí 6 – 8,3 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Video set s mikrofónom a led svetlom značky Apexel je jednoduchá skladacia prenosná súprava na upevnenie mobilných telefónov. Je vhodný pre telefóny v rozmedzí 6 – 8,3 cm. Na držiak okrem telefónu pripevníte aj LED osvetlenie, alebo mikrofón pre dokonalejšie fotografie a videá. Držiak na mobilný telefón Apexel sa skladá z rukoväti, prepojovacej svorky a samotného držiaka. Na svorku primontujete mikrofón, alebo LED osvetlenie podľa požiadaviek. V balení je priložená aj praktická šnúrka na zápästie. Držiak na mobilný telefón Apexel je možné pripevniť na statív pomocou 1/4 statívovej skrutky, ktorá je súčasťou balenia a vy budete mať voľné ruky. S touto multifunkčnou cestovnou súpravou budú vaše fotografie i videá na profesionálnej úrovni.

Držiak na mobilný telefón Apexel sa skladá z rukoväti, prepojovacej svorky a samotného držiaka. Na svorku primontujete mikrofón, alebo LED osvetlenie, ktoré sú súčasťou dodávky. Mikrofón s kardioidnou smerovou charakteristikou sníma zvuk spredu a tlmí ostatný nežiaduci hluk. Prepojíte ho pomocou 3,5 mm jacku. Kvalitný držiak mikrofónu dobre tlmí vibrácie. Svetlo vášmu videu pridá mäkké LED osvetlenie s farbou tepla od 3 200 do 6 200 K. Jeho vstavaná batéria vydrží pracovať po dobu až 10 hodín. Napájanie prebieha pomocou USB-C portu.

 

Špecifikácia:

Farba: Čierna

Materiál: Hlinníková zliatina

Typ mikrofónu: použitie s mobilným telefónom

Šírka držiaka pre mobilné telefóny: 6 - 8,3 cm

Pripevnenie na statív: Áno

Balenie obsahuje:

1 x Rúčka

1 x Držiak na mobilný telefón

1 x Doštička

1 x Uťahovacia skrutka

1 x mikrofón

1 x Svetlo

3 x kábel

1 x "mačka" proti vetru

1 x Šnúrka na ruku

Dodatočné parametre

Kategória: Kategória
Záruka: 2 roky