PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Zhiyun Smooth Q3 gimbal pre smartphone

Kód: MP1402
Neohodnotené
€99 €82,50 bez DPH
Doručenie 3-4 dni
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Tento nový vylepšený 3-osý gimbal ponúka nový jedinečný, ľahký a kompaktný dizajn. Nové funkcie, vrátane vylepšenia funkcií osvetlenia a šikovných šablón, zaisťujú kreatívnejšie možnosti fotografovania a natáčania. Dokonalejšie rozloženie tlačidiel zároveň zjednodušuje ovládanie. To všetko za veľmi konkurencieschopnú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento nový vylepšený 3-osý gimbal ponúka nový jedinečný, ľahký a kompaktný dizajn. Nové funkcie, vrátane vylepšenia funkcií osvetlenia a šikovných šablón, zaisťujú kreatívnejšie možnosti fotografovania a natáčania. Dokonalejšie rozloženie tlačidiel zároveň zjednodušuje ovládanie. To všetko za veľmi konkurencieschopnú cenu.

Vlastnosti:

 • Nový kompaktný dizajn s možnosťou natáčania aj so širokouhlým objektívom
 • Ovládanie jednou rukou vďaka novému ergonomickému úchopu
 • Vyššia nosnosť pre stabilnejšie zábery
 • Kompatibilita so smartfónmi až do šírky 90cm (vrátane krytu)
 • Jednoduché zloženie a rozloženie
 • Natáčanie na šírku aj na výšku – zmena režimu jednoducho jedným tlačidlom
 • Prednastavené kreatívne šablóny
 • LED svetlo – 3 intenzity osvetlenia
 • Množstvo funkcií ako ovládanie gestami, sledovanie objektu, Dolly Zoom, Magic Clone (klonovanie) a mnoho ďalších
 • Kompaktný a ľahký dizajn

Napriek tomu, že je nová verzia menšia a kompaktnejšia, má väčšiu nosnosť než predchádzajúci model Q2. Nový Smooth Q3 je o 20% ľahší, ale napriek tomu zvládne väčšie zaťaženie a zábery sú potom stabilnejšie. Gimbal je kompatibilný s väčšinou chytrých telefónov na trhu, a to dokonca aj s ochranným krytom. Nastaviteľný držiak je možné nastaviť až do šírky 90 mm.

Natáčanie na šírku aj na výšku
Nové intuitívne rozloženie tlačidiel umožňuje celkovo plynulejšie a jednoduchšie ovládanie. Napríklad trojitým stlačením spúšte prepínate medzi režimom na šírku a na výšku, čo už nemôže byť jednoduchšie. Zhotovovanie ultra širokouhlých snímok rozsiahlych krajín je teraz rovnako jednoduché ako zábery z nízkych uhlov.

LED osvetlenie pre zlé svetelné podmienky
Na hornej časti gimbalu nájdete doplnkové svetlo otočné o 180 °, ktoré osvetlí vaše videá. Intenzitu svetla je možné nastaviť do troch úrovní – 30%, 60% a 100%.

Profesionálne funkcie tvorby videa
Gimbal neslúži len na lepšie nahrávanie videí s plynulejším a profesionálnejším vzhľadom. 17 prednastavených šablón SmartMode poskytne vašim záberom mnoho ďalších kreatívnych možností a zrýchli vytváranie pravidelne nahrávaných videí.

Medzi ďalšie nové funkcie patrí ovládanie gestami, sledovanie objektov SmartFollow 3.0, okamžitý Dolly Zoom a MagicClone Pano, ktoré sa ovláda jedným stlačením tlačidla spúšte, čím sa označí cieľ a aktivuje chytré sledovanie, panorámu, streamovanie atď. Pomocou editora ZY Cami môžu používatelia okoreniť svoje videá prispôsobenými šablónami a pridaním hudby, špeciálnych efektov a filtrov.
ZY PRIME. S novým gimbalom predstavuje spoločnosť Zhiyun aj ZY Prime – predplatné, s ktorým získajú členovia prístup k ďalším funkciám, ako sú ďalšie šablóny a funkcie diaľkového ovládania ZY Remo, ktorá umožní ovládanie chytrého telefónu na gimbale druhým zariadením, a mnoho ďalšieho. V štandardnej verzii je predplatné na 1 mesiac a verzia COMBO obsahuje predplatné na 1 rok.

Obsah balenia:

 • 1 x Stabilizátor Zhiyun Smooth Q3
 • 1 x Statív
 • 1 x UBC-C nabíjací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: