PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

Zhiyun Smooth Q4 Combo

Kód: MP-1407
1 hodnotenie
€155,90 €129,92 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Vo svojom videu môžete mať síce úžasný obsah, ale ak sa obraz hojdá a kolíše, celý zážitok bude zničený. Môže byť ťažké udržať stabilitu iba manuálne. A práve v tejto situácii sa hodí nový gimbal pre smartfóny, Zhiyun Smooth Q4.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo svojom videu môžete mať síce úžasný obsah, ale ak sa obraz hojdá a kolíše, celý zážitok bude zničený. Môže byť ťažké udržať stabilitu iba manuálne. A práve v tejto situácii sa hodí nový gimbal pre smartfóny, Zhiyun Smooth Q4.

Nový 3-osový stabilizátor bol navrhnutý na dosiahnutie super rýchleho natáčania, natáčania jedinečných videí a na podporu vašej kreativity. Zameriava sa na životný štýl v pohybe, móde, filmárov, live streamery, vlogery a influencery.

Úplne nový dizajn ramien stabilizátora Smooth Q4, vylepšený pocit z ovládania a uchopenia uľahčujú bleskovo rýchle rozkladanie a zabalenie. Prepínanie medzi režimom na šírku a na výšku je ľahké - len jediným kliknutím. Gimbal má jednoduché a bezproblémové ovládanie jednou rukou pomocou multifunkčného ovládacieho kolieska. Vďaka tomu umožňuje filmárom upraviť jas a ohniskovú vzdialenosť jediným stlačením. Vďaka dobre zorganizovanému, vylepšenému ovládaciemu panelu a intuitívnym indikátorom nebolo prezeranie a prepínanie medzi rôznymi režimami snímania nikdy jednoduchšie. Akonáhle sa rozloží, jeho 215 mm vstavaná predlžovacia tyč umožňuje filmárom natáčať z rôznych uhlov zo širšieho pozadia.

Smooth Q4 taktiež prichádza s obojstranným výkonným magnetickým výplňovým svetlom s teplotou 5500K a štyrmi úrovňami nastavenia jasu. Svetlo je naozaj skvelé, ak natáčate v tmavom prostredí alebo chcete do videa pridať ďalšie zvýraznenie.

V spojení s aplikáciou stabilizátor Smooth Q4 odhaľuje nové kreatívne dimenzie. Špecializovaná aplikácia ZY CAMI prichádza s úplne novou funkciou, SMART Templates BTS (Behind the Scenes). Táto funkcia umožňuje používateľom natáčať pomocou vybranej šablóny, ktorá napodobňuje pohyb BTS kamery a vďaka tomu ukazuje filmárovi, ako najlepšie hýbať kamerou na natočenie šablóny videa. Užívatelia potom môžu po natáčaní porovnať svoje zábery vedľa seba na rozdelenej obrazovke so šablónou. Porovnanie je skutočne jednoduché.

Okrem filtrov, hudby a špeciálnych efektov to taktiež znamená, že vaše video výtvory môžu skutočne vyniknúť. Jednoducho vyberte požadované režimy v aplikácii ZY CAMIi ​​a stabilizátor Smooth Q4 vás automaticky navedie ako kreatívneho tvorcu videa na vytvorenie úžasných majstrovských diel.

Špecifikácia:

 • Extrémne kompaktný
 • Hmotnosť
 • Výkonné, obojstranné magnetické výplňové svetlo
 • Jednoduché prepínanie medzi režimom na šírku a na výšku
 • 215mm vstavaná výsuvná tyč 

Obsah balenia:

 • 1 x Zhiyun Smooth Q4
 • 1 x USB kábel
 • 1 x Statív
 • 1x Pútko
 • 1 x Taška
 • 1 x LED svetlo so 4 farebnými filtrami

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: