PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Avata

Kód: 6941565936332
Neohodnotené
€579 –8 % €529 €440,83 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Keď skombinujete Avata s okuliarmi a pohybovým ovládačom, let bude prístupný všetkým. Zažite vzrušenie z úplného ponorenia s bezkonkurenčnou bezpečnosťou a kontrolou.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Avata

Nebo je Vaším ihriskom

Keď skombinujete Avata s okuliarmi a pohybovým ovládačom, let bude prístupný všetkým. Zažite vzrušenie z úplného ponorenia s bezkonkurenčnou bezpečnosťou a kontrolou. Prijmite svoju spontánnosť a zachyťte svet okolo seba. Niektorí z nás boli Zrodení na lietanie.

Prielom vo vizuáloch FPV

DJI Avata je vybavený 1/1,7 palcovým snímačom CMOS a podporuje ultraširokouhlý záznam 4K s clonou f/2.8. Spolu s vysoko kvalitným zobrazovacím výkonom prináša výnimočné vizuálne efekty, ktoré udržia vaše publikum na kraji svojich sedadiel.

155° Super široké zorné pole

Väčšina kamerových dronov ponúka v najlepšom prípade 84 ° zorné pole. DJI Avata so svojim super širokým 155 ° zorným poľom nakopne veci. Táto rozšírená perspektíva je bližšie k tomu, čo vidíme na vlastné oči, a vytvára pôsobivé, hyper-pohlcujúce vizuály.

Hladké natáčanie

Vďaka RockSteady 2.0 a HorizonSteady udržujte svoje zábery stabilné pri lete smerom dole a potápanie. Tieto vlajkové technológie otvárajú svet filmových možností tým, že obmedzujú chvenie fotoaparátu a zaisťujú plynulé ultra-HD video.

Agilný v strižni

Ponorte sa do sveta farieb fotografovaním v režime D - Cinelike. Vylepšite svoje zábery pomocou pokročilého triedenia farieb v post-editácii a premeňte svoj výtvor na majstrovské dielo.

Stúpať a preskúmať

Znovu objavte svoje okolie s úplnou slobodou a nájdite neuveriteľné spôsoby, ako zachytiť video. Flexibilita DJI Avata v rôznych scenároch otvára svet kreatívnych možností.

Systém snímania prekážok smerom dole

Okrem vstavaného krytu vrtule má Avata binokulárne videnie smerom dole a infračervené snímanie ToF pre ešte väčšiu bezpečnosť. Tieto senzory detekujú prekážky pod nimi a umožňujú Avatovi vykonávať let v nízkych nadmorských výškach alebo v interiéri.

Kto povedal, že bezpečnosť nie je zábava?

Užite si zážitok s menšou úzkosťou z letu. Tlačidlo núdzovej brzdy pohybového ovládača vám umožní kliknutím na tlačidlo zastaviť na desetník. A s podporou RTH získate ďalšiu ochranu, keď je batéria vybitá alebo vypadne signál.

Prevodovka, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Avata obsahuje vlajkovú loď O3+ videoprenosu DJI a všesmerové antény 2T2R pre bezkonkurenčnú stabilitu a odozvu počas letu. Užite si ostré a plynulé zobrazenie v reálnom čase vo svojich okuliaroch, a to aj v prostredí s rušením.

* Pri používaní DJI Goggles 2 v otvorenom vonkajšom prostredí bez rušenia

Ovládnite svoje pohyby

DJI Avata je kompatibilný s niekoľkými diaľkovými ovládačmi, z ktorých každé odomyká rôzne možnosti. Letecký simulátor je ideálny na zdokonaľovanie vašich schopností alebo na vyskúšanie našich rôznych režimov ovládania, ktoré ponúknu obohatené vizuálne efekty a nové príležitosti.

Obsah balenia:

  • 1 x DJI Avata
  • 3 x Pár vrtúl
  • 1 x Napájací adaptér
  • 1 x Kryt na gimbal
  • 1 x Kábel USB-C
  • 1 x Skritkovač
  • 4 x Skrutka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: