PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Mavic 3 Classic (Drone Only)

Kód: 6941565946553
Neohodnotené
€1 499 €1 249,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Preslávená švédska značka Hasselblad navrhla a skonštruovala leteckú kameru L2D-20c práve pre Mavic radu 3, do ktorej vložila profesionálny 4/3 CMOS v neuveriteľne kompaktnom priestore.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mavic 3 Classic (len dron)

Preslávená švédska značka Hasselblad navrhla a skonštruovala leteckú kameru L2D-20c práve pre Mavic radu 3, do ktorej vložila profesionálny 4/3 CMOS v neuveriteľne kompaktnom priestore. Prísne štandardy spoločnosti Hasselblad sú aplikované ako na výkon hardvéru, tak na softvérové algoritmy, čím sa kvalita snímok dostáva na úplne novú úroveň.

Prirodzené farebné riešenie Hasselblad (HNCS)

Aby Mavic 3 Classic zachytával prirodzené farby rovnako ako ostatné fotoaparáty Hasselblad, používa objektív L2D-20c rovnaké prísne štandardy a má kalibrovaný každý pixel snímača so vstavaným HNCS. Vrcholom desiatok rokov fotografických skúseností sú živé, prirodzené farby jednoduchým stlačením spúšte, ktoré vám umožnia zachytiť dych vyrážajúcu krajinu alebo večernú žiaru bez nutnosti zložitých úprav alebo farebných predvolieb.

Profesionálne robenie snímkov

5.1K/50fps 

Zaznamenávajte ostrejšie detaily.

Technológia supersamplingu umožňuje nahrávanie záznamov v rozlíšení 4K/60 snímkov za sekundu. 

4K/120fps 

Vysoké rozlíšenie aj vysoká snímková frekvencia bez problémov poskytujú spomalené videá

v rozlíšení HD.

Nočné snímky

Tento režim videa optimalizuje zábery pri slabom osvetlení, ako sú západy a východy slnka, a znižuje šum pre čistejšie zábery. 

Dlhšia doba letu

Mavic 3 Classic je kompatibilný s batériami Mavic radu 3, ktoré umožňujú 40 minút vznášania a 46 minút letu, čo zaisťuje viac času na tvorbu a menej času na starosti o stav batérie. 

Zjednodušený let

Vďaka systému APAS 5.0 Mavic 3 Classic pri lete nepretržite sníma objekty vo všetkých smeroch a rýchlo a plynule ich oblietava. Aj noví piloti môžu lietať s istotou a bezpečne a vytvárať plynulé zábery aj v zložitých scenériách. 

Horizontálny všesmerový kamerový systém

Spodný kamerový systém

Horný kamerový systém

Extrémna presnosť

Vďaka vysoko presnému polohovaniu na úrovni decimetrov je Mavic 3 Classic pri vznášaní extrémne stabilný. To zaisťuje nielen jasnejšie zábery s dlhou expozíciou, ale tiež pomáha nahrávať plynulejšie časozberné videá. 

Tempomat

Ovládajte Mavic 3 Classic tak, aby ste mohli letieť ľubovoľným smerom bez toho, aby ste museli neustále stláčať ovládacie páčky. Vďaka tomu je let na dlhé vzdialenosti nielen jednoduchší, ale tiež pomáha obmedziť otrasy pri ručnom ovládaní a zaistiť plynulejší pohyb kamery.

Pokročilé RTH

S pokročilým RTH vždy končíte na vysokej úrovni. Táto aktualizovaná funkcia automatického návratu umožňuje Mavicu 3 Classic automaticky určiť optimálnu trasu späť do domovského bodu a rýchlo ju vykonať. Mavic 3 Classic dokáže vyletieť do určenej výšky a potom nájsť bezpečnú a efektívnu trasu späť do svojho domovského bodu, čím kombinuje výhody pokročilého RTH a tradičného RTH a umožňuje používateľom zvoliť najlepšiu možnosť podľa prostredia.

Výkonný prenos videa

Prenos O3+ a ďalšie.

S prenosovou vzdialenosťou až 15 km lietajte pokojne ďalej a stabilnejšie. Prenos O3+ dokáže prenášať živé vysielanie v rozlíšení 1080p/60 snímok za sekundu. To znamená, že obraz
z kamery sa zobrazuje v špecifikáciách podobných tomu, čo kamera skutočne zaznamenáva. Vďaka tomu Mavic 3 Classic taktiež lepšie reaguje na vaše ovládanie.

Obsah balenia:

  • 1 x DJI Mavic 3 Classic
  • 1 x Ochranný kryt pre DJI Mavic 3
  • 2 x Náhradné vrtule

DJI Mavic 3 Classic-drone-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: