PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Mavic 3 Pro (DJI RC)

Kód: 3093
Neohodnotené
€2 099 €1 749,17 bez DPH
Doručenie 3-4 dni
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Rad DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonom pri robení snímok. Systém trojitého fotoaparátu Mavic 3 Pro predstavuje novú éru kamerových dronov, pretože v sebe ukrýva tri snímače a objektívy s rôznou ohniskovou vzdialenosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mavic 3 Pro (DJI RC)

Rad DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonom pri robení snímok. Systém trojitého fotoaparátu Mavic 3 Pro predstavuje novú éru kamerových dronov, pretože v sebe ukrýva tri snímače a objektívy s rôznou ohniskovou vzdialenosťou. Mavic 3 Pro je vybavený fotoaparátom Hasselblad a dvoma teleobjektívmi. Jedná sa o dron vybavený tromi kamerami, ktorý vám otvára nové perspektívy snímania a umožňuje vám ešte viac využívať tvorivú slobodu, zachytávať fascinujúce scenérie, skúmať možnosti tvorby fotografií a vytvárať filmové majstrovské diela.

Bezkonkurenčné snímanie tromi vlajkovými kamerami

Jeden dron s kamerou, tri objektívy a nekonečná predstavivosť. Mavic 3 Pro so systémom troch kamier s viacerými ohniskovými vzdialenosťami môže dosiahnuť ešte rozmanitejší spôsob snímania a plne vyjadriť kreativitu vďaka vynikajúcim možnostiam práce s viacerými scénami. Kliknutím na displej môžete prepínať medzi rôznymi ohniskovými vzdialenosťami a ľahko začleniť odlišné kompozičné štýly do rôznych scenárov. 

Mavic 3 Pro obsahuje tri najčastejšie používané ohniskové vzdialenosti
v kompaktnom drone, čo mi umožňuje efektívnejšiu a kreatívnejšiu prácu. Nový 70mm objektív mi umožňuje natáčať jedinečné scény a spolu so 166mm objektívom, ktorý podporuje moju kreativitu, prináša úžasnú kvalitu obrazu a priestorovú kompresiu.

Hasselblad kamera, ohromujúce detaily

Mavic 3 Pro, ktorý prevzal Hasselblad 4/3 CMOS kameru z radu Mavic 3, znamená ďalší krok v profesionálnej tvorbe. Kamera Hasselblad podporuje vytváranie 12-bitových fotografií vo formáte RAW s natívnym dynamickým rozsahom až

12,8 stupňov, čo prináša jedinečné detaily snímok. Vzhľadom na to, že technológia Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) presne verne zachováva farby, ktoré vníma ľudské oko, získate pôsobivé snímky bez nutnosti náročnej postprodukcie alebo zložitých farebných predvolieb.

Nový 10-bitový farebný režim D-Log M podporuje záznam až jednej miliardy farieb. Dokonca aj v scénach s vysokým kontrastom, ako sú východy a západy slnka, poskytuje prirodzené farebné gradácie s jemnými detailmi pre komplexný vizuálny zážitok. Režim D-Log M navyše znižuje náročnosť farebnej gradácie, takže môžete naplno využívať efektívnu postprodukciu bez straty kvality a ostrosti obrazu.

70mm stredný teleobjektív, dynamické možnosti snímania

Stredný teleobjektív je vhodný pre najrôznejšie zábery a scény. Vďaka stlačeniu hĺbky ostrosti a zaostreniu zvýrazňuje objekt a vytvára stabilný vizuálny stred, čo zaisťuje jedinečný priestorový dojem pri robení záberov.

166mm teleobjektív, používajte zoom 

Vylepšený teleobjektív má vyššie rozlíšenie a širšiu clonu f/3,4. Podporuje natáčanie videa v rozlíšení 4K/60 fps so 7násobným optickým zoomom a zhotovovanie
12Mpx fotografií. Hybridný zoom dosahuje až 28-násobné priblíženie.

4K/60 fps, kreativita s využitím teleobjektívu 

Nemusíte lietať zbytočne blízko. Bez problémov môžete pozorovať zvieratá z diaľky bez toho, aby ste ich tým rušili, alebo môžete bezpečne preskúmavať zasnežené hory a budovy a robiť vysoko kvalitné letecké snímky. 

Predĺžená doba letu

Mavic 3 Pro umožňuje až 43 minút letu , čo vám dodá väčšiu istotu; môžete bez obáv doletieť ďalej a menej sa starať o stav batérie. Vykonajte každý krok, od plánovania trasy letu až po kompozíciu záberu, a to všetko počas jediného letu.

Snímanie prekážok všetkými smermi a APAS 5.0 

Mavic 3 Pro vám zaistí bezpečné lietanie a pokojnú tvorbu. Osem širokouhlých kamerových senzorov bez problémov spolupracuje s vysoko výkonným výpočtovým motorom a presne rozpoznáva prekážky vo všetkých smeroch a plánuje bezpečnú letovú trasu tak, aby sa im vyhol.

Vlajková loď na prenos videa

DJI O3+ umožňuje prenos na vzdialenosť až 15 km so stabilným signálom, čo zaisťuje súvislejší obraz kamery. Dokáže prenášať živý HD prenos 1080p/60 fps s vysokou snímkovou frekvenciou, vďaka čomu Mavic 3 Pro lepšie reaguje na vaše ovládanie a poskytuje živší obraz na monitore.

Waypoint Flight

Funkcia Waypoint Flight zvyšuje zážitok z automatického letu. Mavic 3 Pro automaticky naplánuje trasu letu na základe užívateľom prednastavených trasových bodov a dokáže trasu presne zopakovať.

Tempomat

Nastavte si Mavic 3 Pro tak, aby letel ľubovoľným smerom bez neustáleho stláčania ovládacích páčok. Let na dlhé vzdialenosti je tak bezproblémový a znižuje sa chvenie pri ručnom ovládaní, čím dosiahnete plynulejší pohyb kamery.

Pokročilý RTH

Vylepšený návrat do východiskového bodu (RTH). Táto funkcia automatického návratu umožňuje dronu Mavic 3 Pro automaticky určiť bezpečnú a efektívnu trasu letu späť do východzieho bodu. Vďaka kombinácii výhod pokročilého RTH
a tradičného RTH sa môže Mavic 3 Pro ľahko vyhnúť prekážkam na trase RTH.

FocusTrack

Kamera Hasselblad a stredne veľká kamera Mavic 3 Pro podporujú funkciu FocusTrack, ktorá zahŕňa ActiveTrack 5.0, Spotlight a Point of Interest, čo umožňuje stabilné sledovanie záberov rôznymi smermi.

MasterShots 

Kliknutím povolíte funkciu MasterShots a Mavic 3 Pro bude automaticky natáčať, upravovať, pridávať soundtrack a následne vytvárať filmové zábery.

QuickShots

Funkcia QuickShots umožňuje dronu Mavic 3 Pro vykonávať rôzne pohyby kamery, napríklad Dronie, Rocket, Circle a Helix.

Panorama

Mavic 3 Pro dokáže vytvoriť 100Mpx bezstratovú panoramatickú fotografiu a zachytí tak krajinu oveľa úchvatnejšie.

Rýchly prenos QuickTransfer

Rýchly prenos fotografií a videí do vášho smartfónu bez nutnosti prepojenia s diaľkovým ovládačom.

Obsah balenia:

  • 1 x Dron DJI Mavic 3 Pro 
  • 1 x DJI RC ovládač
  • 6 x Vrtule 
  • 1 x Plastový obal na dron
  • 1 x Nabíjací kábel
  • 1 x USB-C kábel

DJI Mavic 3 Pro-DJI RC-斜视图

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: