PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

Kód: 4128
Neohodnotené
€999 €832,50 bez DPH
Doručenie 3-4 dni (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2) 

DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi, funkciou ActiveTrack 360 ° s novým režimom Trace a prenosom videa FHD na vzdialenosť 20 km, čo sú funkcie ktoré si obľúbia ako profesionáli, tak začiatočníci.  

Ľahká konštrukcia  

Mini 4 Pro váži menej ako 249 g a bol navrhnutý pre pohodlné používanie na cestách . Vďaka jeho hmotnosti nie je vo väčšine krajinách a regiónoch potrebné žiadne školenia ani registrácie.  

Vyšší snímací výkon  

Vďaka kamere Mini 4 Pro, ktorá je vybavená 1/1,3palcovým snímačom CMOS s funkciou Dual Native ISO Fusion, clonou f/1,7 a 2,4μm pixelmi 4 v 1, ľahko zachytíte aj zložitejšie detaily.     

Maximálny vizuálny efekt  

Vďaka HDR 4K/60 fps a videu 4K/100 fps môžete zachytiť detailné zábery, zatiaľ čo 10-bit D-Log M a HLG pomáhajú zachytiť ohromujúcu škálu farieb a poskytujú väčšiu flexibilitu pri editácii a zdieľaní.  

4K/60fps HDR  

Rozlíšenie 4K/60fps HDR vám umožní zdieľať zábery vo vysokej kvalite.  

Slo-Mo 4K/100fps  

Vďaka spomalenému záberu v rozlíšení 4K môžete zachytiť akékoľvek aktivity rýchlosťou až 100 fps.  

Kvalitné nočné zábery  

Vylepšený algoritmus redukcie šumu nočných snímok pri modeli Mini 4 Pro účinne potláča šum a umožňuje robiť jasnejšie a kvalitnejšie zábery priamo z kamery.  

1,07 bilióna farieb  

Zaznamenávajte v 10-bit D-Log M a zachyťte viac ako bilión farieb. Prirodzené farebné gradácie a jemné detaily v celom spektre znamenajú, že Mini 4 Pro umožňuje postprodukciu a tvorivú editáciu na profesionálnej úrovni.  

Dynamické zábery na akejkoľvek platforme  

Bez ohľadu na to, kam chcete svoj obsah publikovať, HLG vďaka vysokému dynamickému rozsahu zaručuje, že farby a jas zostanú prirodzené a realistické bez nutnosti úprav alebo konverzie formátu.  

RAW-Some Photos  

Často rozhodujú maličkosti. Zachovajte každý drobný detail vďaka 48MP RAW a novej generácii SmartPhoto  , ktorá kombinuje HDR zobrazovanie, rozpoznávanie scén a mnoho ďalších funkcií.  

Bezpečný let  

Vďaka snímaniu prekážok všetkými smermi je Mini 4 Pro veľmi bezpečný. Štyri širokouhlé kamerové senzory a dvojica senzorov spodného kamerového systému detekujú prekážky zo všetkých uhlov. Pokročilý asistenčný systém pre pilotov (APAS) zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť tým, že umožňuje automatické zabrzdenie a vyhýbanie sa prekážkam počas letu.  

Dlhší let, viac času na tvorbu  

Intelligent Flight Battery Mini 4 Pro zaisťuje dobu letu až 34 minút a vy sa tak môžete plne sústrediť na svoju tvorbu. Pri použití Intelligent Flight Battery Plus sa predĺži maximálna doba letu až na 45 minút.  
 

Verzia pre Európu:  

V Európe má Mini 4 Pro certifikáciu C0. So štandardnou batériou Intelligent Flight Battery je možné dosiahnuť až 34 minút letu.   

Prenos videa na vzdialenosť 20 km  

Mini 4 Pro je vybavený prenosom videa DJI O4. Užite si mimoriadne citlivé ovládanie a plynulé živé prenosy v rozlíšení FHD 1080p/60fps na vzdialenosť až 20 km.  

Dotyk kinematografie  

Mini 4 Pro ponúka tri spôsoby, ako môžete ľahko urobiť snímky, ktoré potrebujete: Spotlight, Point of Interest a novú revolučnú funkciu ActiveTrack 360 ° s vylepšenými možnosťami sledovania objektu. Prejdením prstom po trase na rozhraní sledovacieho kolieska môžete vytvárať plynulé filmové zábery. Vďaka funkcii snímania prekážok všetkými smermi je vyhýbanie sa prekážkam a dosiahnutie plynulejšieho a stabilnejšieho snímania pre dosiahnutie výsledkov na profesionálnej úrovni prekvapivo jednoduché.  

Obsah balenia: 

  • 1 x DJI Mini 4 Pro 
  • 1 x DJI RC 2 
  • 1 x Batéria pre dron 
  • 6 x Párov vrtúl (aj skrutky) 
  • 1 x Skrutkovač 
  • 1 x Kryt pre gimbal 
  • 1 x Držiak na vrtule 
  • 1 x USB-C do USB-C kábel 
  • 1 x Manuál

DJI Mini 4 Pro(DJI RC 2)-全家福-左45° 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: