PRI NÁKUPE NAD 49€ DOPRAVA ZDARMA!

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)

Kód: 4131
Neohodnotené
€1 129 €940,83 bez DPH
Doručenie 3-4 dni (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)

DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi, funkciou ActiveTrack 360 ° s novým režimom Trace a prenosom videa FHD na vzdialenosť 20 km, čo sú funkcie ktoré si obľúbia ako profesionáli, tak začiatočníci. 

Ľahká konštrukcia 

Mini 4 Pro váži menej ako 249 g a bol navrhnutý pre pohodlné používanie na cestách . Vďaka jeho hmotnosti nie je vo väčšine krajinách a regiónoch potrebné žiadne školenia ani registrácie. 

Vyšší snímací výkon 

Vďaka kamere Mini 4 Pro, ktorá je vybavená 1/1,3palcovým snímačom CMOS s funkciou Dual Native ISO Fusion, clonou f/1,7 a 2,4μm pixelmi 4 v 1, ľahko zachytíte aj zložitejšie detaily. 

Maximálny vizuálny efekt 

Vďaka HDR 4K/60 fps a videu 4K/100 fps môžete zachytiť detailné zábery, zatiaľ čo 10-bit D-Log M a HLG pomáhajú zachytiť ohromujúcu škálu farieb a poskytujú väčšiu flexibilitu pri editácii a zdieľaní. 

4K/60fps HDR 

Rozlíšenie 4K/60fps HDR vám umožní zdieľať zábery vo vysokej kvalite. 

Slo-Mo 4K/100fps 

Vďaka spomalenému záberu v rozlíšení 4K môžete zachytiť akékoľvek aktivity rýchlosťou až 100 fps. 

Kvalitné nočné zábery 

Vylepšený algoritmus redukcie šumu nočných snímok pri modeli Mini 4 Pro účinne potláča šum a umožňuje robiť jasnejšie a kvalitnejšie zábery priamo z kamery. 

1,07 bilióna farieb 

Zaznamenávajte v 10-bit D-Log M a zachyťte viac ako bilión farieb. Prirodzené farebné gradácie a jemné detaily v celom spektre znamenajú, že Mini 4 Pro umožňuje postprodukciu a tvorivú editáciu na profesionálnej úrovni. 

Dynamické zábery na akejkoľvek platforme 

Bez ohľadu na to, kam chcete svoj obsah publikovať, HLG vďaka vysokému dynamickému rozsahu zaručuje, že farby a jas zostanú prirodzené a realistické bez nutnosti úprav alebo konverzie formátu. 

RAW-Some Photos 

Často rozhodujú maličkosti. Zachovajte každý drobný detail vďaka 48MP RAW a novej generácii SmartPhoto , ktorá kombinuje HDR zobrazovanie, rozpoznávanie scén a mnoho ďalších funkcií. 

Bezpečný let 

Vďaka snímaniu prekážok všetkými smermi je Mini 4 Pro veľmi bezpečný. Štyri širokouhlé kamerové senzory a dvojica senzorov spodného kamerového systému detekujú prekážky zo všetkých uhlov. Pokročilý asistenčný systém pre pilotov (APAS) zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť tým, že umožňuje automatické zabrzdenie a vyhýbanie sa prekážkam počas letu. 

Dlhší let, viac času na tvorbu 

Intelligent Flight Battery Mini 4 Pro zaisťuje dobu letu až 34 minút a vy sa tak môžete plne sústrediť na svoju tvorbu. Pri použití Intelligent Flight Battery Plus sa predĺži maximálna doba letu až na 45 minút. 

Verzia pre Európu: 

V Európe má Mini 4 Pro certifikáciu C0. So štandardnou batériou Intelligent Flight Battery je možné dosiahnuť až 34 minút letu. 

Prenos videa na vzdialenosť 20 km 

Mini 4 Pro je vybavený prenosom videa DJI O4. Užite si mimoriadne citlivé ovládanie  
a plynulé živé prenosy v rozlíšení FHD 1080p/60fps na vzdialenosť až 20 km.[3] 

Dotyk kinematografie 

Mini 4 Pro ponúka tri spôsoby, ako môžete ľahko urobiť snímky, ktoré potrebujete: Spotlight, Point of Interest a novú revolučnú funkciu ActiveTrack 360 ° s vylepšenými možnosťami sledovania objektu. Prejdením prstom po trase na rozhraní sledovacieho kolieska môžete vytvárať plynulé filmové zábery. Vďaka funkcii snímania prekážok všetkými smermi je vyhýbanie sa prekážkam a dosiahnutie plynulejšieho a stabilnejšieho snímania pre dosiahnutie výsledkov na profesionálnej úrovni prekvapivo jednoduché. 

Obsah balenia:

 • 1 x DJI Mini 4 Pro
 • 1 x DJI RC 2
 • 3 x Batéria pre DJI Mini 4 Pro
 • 18 x Náhradné vrtule (aj skrutky)
 • 1 x Skrutkovač
 • 1 x Krytka pre gimbal
 • 1 x Držiak vrtúl
 • 1 x Manuál
 • 1 x USB-C do USB-C Nabíjací kábel
 • 1 x Taška pre DJI Mini
 • 1 x DJI Mini 3/4 nabíjacia stanica pre 3 baterky

DJI Mini 4 Pro长续航畅飞套装(DJI RC 2)-全家福-左45°

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: